Advert

BAŞKAN DEMİRKOL’DAN AŞEVİ DERNEĞİNE 1 MİLYON EKMEK YARDIMI

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Aşevi Derneği’nin bir yıllık ekmek ihtiyacı olan 1 milyon ekmekle ilgili yapılan protokol imza törenine katıldı. Haliliye Belediyesi olarak sosyal mesuliyet bilinci içerisinde çalıştıklarının altını çizen Başkan Demirkol, “Şanlıurfa Aşevi Derneğinin her zaman yanındayız, yanında olduk, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN DEMİRKOL’DAN AŞEVİ DERNEĞİNE 1 MİLYON EKMEK YARDIMI
Bu içerik 250 kez okundu.

 

 

Şanlıurfa Aşevi Derneği binasında düzenlenen protokol imza törenine Başkan Fevzi Demirkol ile Dernek Başkanı Ali Topal katıldı. Aşevi Derneğinden yardım alan ailelerin bir yıllık ekmek ihtiyacı olan 1 milyon ekmeğin karşılanmasıyla ilgili hazırlanan protokole taraflar imza atarak, hayırlı olması temennisinde bulundular.

Haliliye Belediyesinin her türlü konuda kendilerinin yanında olduklarının altını çizen Dernek Başkanı Ali Topal, Başkan Fevzi Demirkol’a hizmetleri için teşekkür etti.

Başkan Fevzi Demirkol da, yaptığı açıklamada sosyal mesuliyetin bilinci içerisinde çalışan bir belediye olduklarının vurgusunu yaparak, şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak 2014 yılında göreve başladığımız günden bugüne Şanlıurfa Aşevi Derneği ile birlikte halkımızın muhtaç kesiminin hizmetindeyiz. Bu anlamda geçmişten bugüne, Şanlıurfa Aşevi Derneğinden faydalanan vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere 5 bin adet koli taktim ettik. Aynı şekilde, 2014 yılından bu tarafa Şanlıurfa Aşevi Derneğine 1 milyon ekmek vermiştik ve şimdi de 1 milyon ekmek dağıtmak üzere bir protokol imzaladık.”

 

Başkan Demirkol, açıklamaların ardından ailelerle görüşüp dernek binasından ayrıldı.

 

Öte yandan Haliliye Belediyesi tarafından geçen yıllarda da, Şanlıurfa Aşevi Derneğine 1 milyon ekmek yardımında bulunmuştu.

BAŞKAN DEMİRKOL’DAN AŞEVİ DERNEĞİNE 1 MİLYON EKMEK YARDIMI 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KUŞ’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Vali Erin’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Erin’in Ramazan Bayramı Mesajı