Advert

AÇANAL’DAN BAŞKAN KUŞ’A TEBRİK ZİYARETİ

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u makamında ziyaret etti.

AÇANAL’DAN BAŞKAN KUŞ’A TEBRİK ZİYARETİ
Bu içerik 161 kez okundu.

 

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’yu makamında ziyaret eden Milletvekili Zemzem Gülender Açanal yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Kuş’u Makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen Açanal Eyyübiye halkı rekor bir oyla desteklerinden dolayı teşekkür ederim dedi. Ankara Ayağı olarak Başkanımızın ve Eyyübiye halkının yanında olduklarını ifade etti. Açıklamasına şöyle devam eden Açana;Bugün Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’u ziyaret ediyoruz. Öncelik İle kendisini ve Eyyübiye halkını gönülden tebrik ediyorum Şanlıurfa’da 1. Olmak çok güzel bir şey. Eyyübiye halkı en büyük ve en güzel hizmeti hak etmiştir Belediye Başkanımızda gerekeni yapacaktır bizlerde her zaman Belediye Başkanımızın yanındayız. Eyyübiye için her türlü hizmetin her türlü çalışmanın Ankara ayağı olarak yanında olacağız ve hep birlikte hareket edeceğiz. Tekrardan Başkanımıza hayırlı uğurlu olsun diliyorum dedi.

Makamında nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kuş Milletvekilimizin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade etti. Açıklamasına devam eden Kuş ;çok değerli Milletvekİlimiz Zemzem Gülenden Açanal bizleri ziyaret ettiler. Milletvekilimizin bizim kalbimizde çok önemli bir yeri var rahmetli babam il yönetiminde birlikte çalıştılar ve vekilimizi gördüğüm zaman gözümde babam canlanır. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milletvekilimizin ifade ettiği gibi Eyyübiye’de çok ciddi bir başarı elde ettik başarı bize değil Eyyübiye halkına aittir. Eyyübiye’nin çok ciddi sıkıntılarının olduğunu kendileri de biliyor bu sorunların giderilmesi konusunda kendileri de Ankara ayağı olarak bizlere destek vereceklerini ifade ettiler ve gerçekten desteklerine ihtiyacımız var inşallah vekilimiz bizleri ve Eyyübiyelileri Ankara’da yalnız bırakmayacaktır. Ben tekrardan kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

AÇANAL’DAN BAŞKAN KUŞ’A TEBRİK ZİYARETİ 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KUŞ’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Vali Erin’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Erin’in Ramazan Bayramı Mesajı