Meclisten Eyyübiye'ye müjde çıktı

Eyyübiye Belediyesi binasının yeri, Büyükşehir Meclis toplantısında belirlendi. Belediye binasının Yeni Mahalle'de yapılacağı karara bağlandı.

Meclisten Eyyübiye'ye müjde çıktı
Bu içerik 208 kez okundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısının ikinci birleşimi yapıldı. Yapılan Meclis toplantısında Eyyübiye Belediyesi binası için yer tahsisi talep edildi. Yeni Mahalle'de bulunan eski Cevahir Konukevi taşınmazının Eyyübiye Belediyesi binası olarak kullanılması görüşüldü.
Söz konusu eski konuk evi binasının 2 yıllığına Eyyübiye Belediyesi'ne tahsis edilmesi talebi Mecliste oy çokluğuyla kabul edildi.Mecliste görüşülen diğer gündem maddeleri
Meclis toplantısında gündem maddeleri olarak belirlenen başlıklar arasında Büyükşehir belediyesi 2018 yılı kesin hesabı, Siverek belediyesi ek bütçesi, STK daire başkanlığı yönetmeliği, Eyyübiye ilçe belediyesine tahsis ve mülkiyeti büyükşehir’e ait taşınmazlar için encümenlere yetki verilmesi konuları görüşüldü.
Gündem maddeleri üzerinde uzlaşan Büyükşehir Belediyesi Meclisi Açılış ve yoklamanın ardından gündeme alınan maddelere geçildi. Gündem maddeleri meclis üyeleri tarafından yapılan oy çokluğu ile kabul edildi.
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yapılan toplantı sona erdi.

Meclisten Eyyübiye'ye müjde çıktı 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KUŞ’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN KUŞ’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Vali Erin’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Erin’in Ramazan Bayramı Mesajı