Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR: "3 AYDAN BU YANA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, '2020-2024 Stratejik Plan Çalışmaları' kapsamında kurum, kuruluş ve STK'larla bir araya gelerek çalıştay gerçekleştirdi. Programda katılımcılara üretecekleri fikir ve projelerin Şanlıurfa için artı değer olacağını belirten Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, "3 aydan bu yana görev başındayız. Bu süreçte bir yandan kendi hizmetlerimizi yerine getiriyor diğer yandan da sürekli olarak hemşehrilerimiz ile temas halindeyiz" dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR:
Bu içerik 179 kez okundu.

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, gelecek 5 yıllık dönemde hizmet verdiği her sektörde kurum kaynaklarını en verimli şekilde yatırımlara yönlendirmek, daha yaşanabilir bir şehir elde etmek ve vatandaşların memnuniyetini arttıracak stratejiler belirlemek amacıyla çalıştay düzenledi.

Büyükşehir Belediyesinin daha kaliteli hizmet sunması adına il genelinde ihtiyaç ve sorunların tespit edilmesi, çözüm yollarının bulunması, Büyükşehir Belediyesinden memnuniyet ve beklentilerinin ölçülmesi adına düzenlenen çalıştayda tüm katılımcıları selamlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ortaya atılacak fikirlere ve üretilecek projelere büyük önem verdiklerini söyledi.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL: ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILLIK HEDEFLERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ

Tüm paydaş kurumların fikir ve projelerinin dikkatle değerlendirileceğini belirten Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, "Önümüzdeki 5 yılın stratejik durumunu ve hedefini planlayacağız. Arkadaşlarımızın hepsi bilgi birikimlerini ortaya koyacaklar ve şehrimizin 5 yıllık hedeflerini oluşturacak ve belediyemiz de bu anlamda çalışmalarını yürütecek. İnsanlar bizlere "Urfa'ya ilişkin bir projem, bir fikrim, bir düşüncem var" diyor. İşte kimin ne fikri varsa burada fikrini ortaya dökecek ve bizler de bu havuzdan yararlanacağız. Şehrimizi daha da yaşanabilir bir hale getirebilmek için temel bilgileri burada oluşturacağız" dedi.

 

"ŞANLIURFA'NIN TARİH, KÜLTÜR VE MEDENİYET RUHUNU GÜÇLENDİRMELİYİZ"

Sözlerine şehirlerin birer kimliği olduğuna inandığı ile devam eden Başkan Beyazgül, "Şehirler çok önemli. Şehirlerin bir ruhu vardır. Ben buna inanırım. O şehre gittiğimiz zaman o ruhu alırsınız. Geçenlerde Makedonya'daydım, İnsanlar orada bana "Urfa'ya gelmek istiyorum" dedi. İşte bu düşüncelerin çokluğu burada ortaya atılacak fikirlerle birlikte daha da artacaktır" diye konuştu.

 

"GÖREV GELDİĞİMİZDEN BU YANA TÜM SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARINI TESPİT ETTİK"

Nisan ayı başından bu yana görev başında olduklarını ve Büyükşehir Belediyesi ile ilgili olup olmaksızın il genelindeki tüm sorunlarla yakından ilgilendiklerini de sözlerine ekleyen Başkan Beyazgül, 3 aylık zaman zarfı içerisindeki çalışmalarını şu cümlelerle değerlendirdi: "Yaklaşık 3 aydan bu yana görev başındayız. Bu süreçte bir yandan kendi hedeflerimizi ve hizmetlerimizi yerine getirebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bir yandan da halkımızla temas halindeyiz. İkisinden birini iptal edemeyiz. Bu hedeflerimiz içerisinde seçim bildirgemizde hazırladığımız hususlar var.

BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR: "3 AYDAN BU YANA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ" 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karakeçili: ‘Altyapı ve tesisler olmadan sporcu yetişmez’
Karakeçili: ‘Altyapı ve tesisler olmadan sporcu yetişmez’
İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümü, fethin canlandırılması ve hava fişek gösterileriyle kutlandı
İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümü, fethin canlandırılması ve hava fişek gösterileriyle kutlandı