Advert

Şanlıurfaspor’da kriz büyüyor

Şanlıurfaspor’da Ömer Bozan Fevzi Özkan, 15 Temmuz tarihine kadar kendilerine ödeme yapılmaması durumunda sözleşmeleri tek taraflı fesh edecek.

Şanlıurfaspor’da kriz büyüyor
Bu içerik 286 kez okundu.

Mehmet ASLAN

Futbolcular kazan kaldırdı

TFF 2.Lig’de mücadele eden Şanlıurfaspor’da maddi kriz büyüyor.Transfer tahtası kapalı olan Güneydoğu temsilcisinde, futbolcular resmen kazan kaldırdı.Sezon alacakları ödenmemesi gerekçesiyle TFF’ye başvuran  Ömer Bozan ve Fevzi Özkan, 15 Temmuz tarihine kadar kendilerine ödeme yapılmaması durumunda sözleşmeleri tek taraflı fesh edecek.

En son 3 futbolcu gitmişti

Ceylanlarda en son Benhur Keser, Samet Akaydın ve Aykut Akgün, alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek takımda ayrılmıştı.Transfer tahtası kapalı olan ve yaklaşık 60 milyon TL borcu bulunan Şanlıurfaspor’da Başkan Mehmet  Yılmaz ve yönetiminin dağılan kadro içim nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Tahta açılacak mı ?

Yeni sezon hazırlıklarına başlayamayan Şanlıurfaspor’a transfer tahtası halen kapalı. Tahtayı açmak için gereken para ise 10 milyon TL. Mehmet Yılmaz başkanlığımdaki yönetim, FİFA’lık olan Yabancı oyuncuların alacağı olan 1.367.000 € yu hazırladı. Fakat transfer yasağının kalkması için Türk oyunculara da 7.5 Milyon TL ödenmesi lazım.

Destek toplantısında sonuç çıkacak mı?

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, önceki gün düzenlediği Şanlıurfaspor’a mali destek konulu toplantıda STK ve belediye başkanlarıyla bir araya gelmişti.Toplantıda, Şanlıurfaspor'u ekonomik krizden kurtarmak adına atılması gereken adımlar, yerel yöneticilerin ve STK'ların bu anlamda sağlayabileceği katkılar ele alındı, çözüm önerileri tartışıldı.Toplantıda sonrası açıklama yapan Başkan Mehmet Yılmaz, “Sayın Valimiz Abdullah Erin öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz toplantı olumlu ve güzel geçti.Herşey Şanlıurfaspor için” ifadelerini kullandı.

 Yerel yöneticilerin maddi sıkıntılar yaşayan Şanlıurfaspor’a ne kadar destek vereceği ise merak ediliyor.

Şanlıurfaspor’da kriz büyüyor 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karakeçili: ‘Altyapı ve tesisler olmadan sporcu yetişmez’
Karakeçili: ‘Altyapı ve tesisler olmadan sporcu yetişmez’
İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümü, fethin canlandırılması ve hava fişek gösterileriyle kutlandı
İstanbul'un Fethi'nin 567. yıl dönümü, fethin canlandırılması ve hava fişek gösterileriyle kutlandı