Advert

ÖZHASEKİ VE BEYAZGÜL, ŞANLIURFA'NIN ÖNEMLİ PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Şanlıurfa'ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Beyazgül ile birlikte Şanlıurfa'nın önemli projelerini görüştü.

ÖZHASEKİ VE BEYAZGÜL, ŞANLIURFA'NIN ÖNEMLİ PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ
Bu içerik 166 kez okundu.
Advert

 

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, 2-3-4 Ağustos tarihleri arasında Şanlıurfa'da yapılacak olan Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Şanlıurfa'ya geldi.

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Şanlıurfa'da ilk olarak Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Zeynel Abidin Beyazgül ile görüşerek Şanlıurfa için hayati önem arz eden projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Başkanlık makamını ziyaretinde Özhaseki, projelere ilişkin bakanlarla görüşme sağlayarak, projelerin bir an önce tamamlanması yönünde çalışmalar yürüttü. Toplantının ardından Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki ve Başkan Beyazgül, bir açıklama yaparak görüşmenin detaylarını aktardı.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL: BELEDİYEMİZİN PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜK

Açıklamada ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin Şanlıurfa'ya ayrı bir öncelik tanıdığını belirten ve kendisine teşekkür eden Başkan Beyazgül, "2-3-4 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantımız için sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki, Şanlıurfa'da. Bu akşam itibariyle toplantılarımız başlayacak. Sayın Bakanımız Ve Yerel Yönetimler Başkanımız tecrübeli, duayen bir isim. Toplantı öncesinde Şanlıurfa'mıza gelerek şehrimizin sorunlarını görüşmek ve çözüm üretmek noktasında bizimle toplantılar gerçekleştirdi. Bu bizim için bir kazanç. Bugün belediyemizde projelerimizi görüştük. Halkımızın talebi olan projelerimizi görüştük. Bunlar içerisinde askeriyenin yeri, Karakoyun ile ilgili yer, millet bahçesi olabilecek alanlar, Eyyübiye'ye ilişkin sorunları görüştük. Kendisi de bu konularda bilgi sahibiydi. Ancak çözüm noktasında neler yapılabileceği zaman içerisinde mümkün olacak. Kendisi bizim başkanımız, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız, Çevre ve Şehircilik Bakanımız, tecrübesinden faydalanmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

ÖZHASEKİ: ŞANLIURFA'DAKİ PROJELERİN TAKİPÇİSİYİZ

Tüm Şanlıurfa halkına selamlarını ileterek konuşmasına başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki de, Şanlıurfa'nın AK Parti için apayrı bir yeri olduğuna değindi.

Şanlıurfa'yı geleceğe taşıyan projeler hakkında bilgi edindiklerini ve yapılan toplantıda projelerin tamamlanması noktasında bakanlar ile birebir görüşmeler gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekleyen Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, "Şanlıurfa'daki tüm çalışmaların takipçisi olacağız" dedi.

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın da Şanlıurfa için bir kazanım olduğunu dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, "Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimizi selamlıyorum. Özellikle yerel yönetimler birimi olarak AK Parti'de aldığımız kararlarda belirli

ÖZHASEKİ VE BEYAZGÜL ŞANLIURFA'NIN ÖNEMLİ PROJELERİNİ GÖRÜŞTÜ 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
:Eyyübiye encümen Komsiyon Başkanı Abdulkadir Karakeçili KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
:Eyyübiye encümen Komsiyon Başkanı Abdulkadir Karakeçili KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN
BAŞKAN KARAKEÇİLİ. DEN 29 EKİM MESAJI
BAŞKAN KARAKEÇİLİ. DEN 29 EKİM MESAJI