Advert

Şanlıurfa da Toplumu rahatsız eden motosikletler toplatıldı

Şanlıurfa Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik polisleri plakasız motosiklet ve ehliyetsiz motosiklet sürücülerine göz açtırmadı.

Şanlıurfa da Toplumu rahatsız eden motosikletler toplatıldı
Bu içerik 164 kez okundu.

Atatürk Bulvarı Köprübaşı mevkiinde yapılan huzur uygulamasında, çok sayıda motosiklet denetimden geçti. Şanlıurfa Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik polisleri, tarafından yapılan uygulamada eksik evrak ve aksesuarı olmayan çok sayıda motosiklet trafikten men edilirken, birçok sürücüye ise çeşitli cezalar uygulandı.

Özellikle gürültü kirliliğinden dolayı şikayetler üzerine denetimlerini artıran emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler, motosikletlerde egzoz denetimi de yaptı. Uygulamada topluma rahatsızlık veren yüksek sesli motosikletlere cezai işlemler uygulanırken, plakasız motosikletler de trafikten men edilerek çekici ile garaja götürüldü.
Yüksek sesli motosikletlerin denetlenmesi uygulamasından memnun kalan vatandaşlar, Motosikletlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ancak bu motosikletler denetlenmediği taktirde aksesuarları kontrolsüz bir şekilde yapılıyor ve toplumu oldukça rahatsız ediyor. Bu nedenle motosikletlerin sürekli denetlenmesi gerekir." ifadelerini kullandılar.

Şanlıurfa da Toplumu rahatsız eden motosikletler toplatıldı 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyespor’un yeni hocası açıklandı
Büyükşehir Belediyespor’un yeni hocası açıklandı
Şanlıurfa’Deliler Arşivi
Şanlıurfa’Deliler Arşivi