Advert

BU MAHALLEDE MAHALLE MUHTARININ FİKRİ ALINMADAN HAREKET EDİLİYOR

Burası kamberiye Mahallesi Seyfettin Sucu Sokak. Kamberiye Mahalle Muhtarı olarak Burası Tek yön olduğu için buraya bir kapan taktık. Çocuklarımızın can güvenliğini korumak için çok faydalı oldu.

BU MAHALLEDE MAHALLE MUHTARININ FİKRİ ALINMADAN HAREKET EDİLİYOR
Bu içerik 2933 kez okundu.

Ne yazık ki o sokakta bulunan oto yıkamacı yolda gidip gelenlerden imza toplamış Büyükşehir Belediyesi'ne bir dilekçe halinde vermiş.  Mahalle Muhtarı olarak insanların kazancı bizi ilgilendirmez.Bizler kendi mahallemize hizmet vermek için geldik. Onun bunun Kazancı rantı bizi ilgilendirmez. Bizler Büyükşehir Belediye senin yetkili insanlarına sesleniyoruz.

 

 

Bu kapan burada kalkacaksa öncelikle mahalle muhtarından görüşüp konuşmaları gerekirdi. Muhtarım o kapanı kaldıralım mı. Kalsın mı demeleri gerekirdi. Ne yazık ki mahalle muhtarının fikrini almadan orada bulunan Oto yıkamacının sözlerine bakarak kaldırmışlar. İnsanlarımız önce kanunlara bakarak işlem yapmaları gerekir. Bizler kamberiye Mahalle Muhtarı heyeti olarak Büyükşehir Belediye Başkanlığına soruyoruz Mahalle Muhtarı olarak yetkimiz yoksa Cumhurbaşkanımız Bizler neden toplantıya çağırıyor.

 

Demek ki mahalle muhtarları çok önemlidir. Ama Büyükşehir Belediye Başkanımız bizim derdimize derman olmamıştır. Bizde bu yazımızı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bildireceğiz. Herkes kendi görevini en iyi şekilde yapmalıdır.

 

Kimsenin kazancına ortak olmamalı, adaletli olmalıdır…

BU MAHALLEDE MAHALLE MUHTARININ FİKRİ ALINMADAN HAREKET EDİLİYOR 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA SPORUN ZAMANA İHTİYACI VAR
ŞANLIURFA SPORUN ZAMANA İHTİYACI VAR
Şanlıurfaspor için Lig yeni başlıyor
Şanlıurfaspor için Lig yeni başlıyor