Advert

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI YEŞİL HALİLİYE İLÇE TEŞKİLATI İLE BİR ARAYA GELDİ

Şanlıurfa Gelecek Partisi İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil ve İl yönetim kurulu Haliliye Gelecek Partisi İlçe teşkilatı ile tanışma toplantısı yaptı.

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI YEŞİL HALİLİYE İLÇE TEŞKİLATI İLE BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 1137 kez okundu.

anlıurfa Gelecek Partisi İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil ve İl yönetim kurulu Haliliye Gelecek Partisi İlçe teşkilatı ile tanışma toplantısı yaptı.

 

Şanlıurfa Gelecek Partisi İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil yaptığı açıklamada, Türkiye’de hızlı bir şekilde 81 vilayette örgütlenmeye gidiyoruz ve  gittik.

 

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkan Yeşil, biz tabela partisi değiliz, bu ülkenin geleceğiyiz bu ülkenin gelecekte tüm ülkede, Gelecek partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu önderliğinde Gelecek Partisi kadroları, Halkımızın yeni umudu olacaktır dedi.

 

Gelecek Partisi Haliliye İlçe Başkanı Av. Mır Müslüm Çiçek yaptığı açıklamada, Gelecek Partisi temel hak ve özgürlüklerin korunduğu, ayrımcılığın son bulduğu, insanı kucaklayacağı,  hizmetin gerekli yerlere ötekileştirmeden gideceği bir Gelecek partisi olacağız dedi.

 

Gelecek Partisi milletimizin yarınıdır. Gelecek bizimdir, Gelecek Milletimizindir. Gelecek Türkiye’nidir. Açıklamasında bulundu.

GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI YEŞİL HALİLİYE İLÇE TEŞKİLATI İLE BİR ARAYA GELDİ 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA SPORUN ZAMANA İHTİYACI VAR
ŞANLIURFA SPORUN ZAMANA İHTİYACI VAR
Şanlıurfaspor için Lig yeni başlıyor
Şanlıurfaspor için Lig yeni başlıyor