Advert

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı toplantıları Başkan Vekili Ahmet Kaytan başkanlığında gerçekleştirildi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ
Bu içerik 941 kez okundu.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı birleşiminde görüşülmesi kararlaştırılan gündem maddelerinin konuları görüşüldü. Büyükşehir Belediyesi Meclisinde bu ay gündeme getirilen bütün maddeler tüm parti grup başkan vekillerinin onayı ile komisyonlara gönderilmeden oy birliğiyle direk meclisten geçti.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi olarak Eylül Ayı birleşimlerinin hayırlara vesile olmasını dileyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ahmet Kaytan, Büyükşehir Belediyemizin Meclisindeki her gündem çok önemli, alınan her karar çok önemli. Şehir içi ulaşımı ile ilgili özel halk otobüsleri ile ilgili yönetmeliğimiz vardı ve bu yönetmeliğimiz onaylandı, yönetmeliğimizle ilgili bu Pandemi sürecinde esnafımızın düşmüş olduğu bu sıkıntıları bir nebze bile olsa giderecek iyileştirmeler oldu, araçların yaşları ile ilgili ama alınmış olan en önemli karar toplu taşıma sürecinde suç işleyen kanunların yönetmenliklerin dışında hareket eden şoför ve dolayısıyla aracın cezalandırılması için karar alındı. Bir hafta boyunca Büyükşehir Belediyesi Meclisine katkı sunan herkese teşekkür ediyorum ve alınan kararların Şanlıurfa’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Bayuk ise, “bu ay önemli kararlar aldık. Özellikle bir hafta boyunca alınan kararlarda emeği geçen tüm gruplara ve meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA SPORUN ZAMANA İHTİYACI VAR
ŞANLIURFA SPORUN ZAMANA İHTİYACI VAR
Şanlıurfaspor için Lig yeni başlıyor
Şanlıurfaspor için Lig yeni başlıyor