İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş denetimlere katıldı

Şanlıurfa’da salgınla mücadele kapsamında denetimler devam ediyor. İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş, Atatürk Bulvarında denetimlere katılarak vatandaşı uyardı.

235 kez okundu.
İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş denetimlere katıldı

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş tarafından vatandaşların yoğun olduğu Atatürk Bulvarında yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında maske zorunluluğu ile sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığına ilişkin denetim yapıldı.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş 112 Acil Sağlık Hizmetleri personelleri ve Emniyet güçleri ile birlikte vatandaşları ve esnafları maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi konusunda uyardı.Denetim sonrası açıklamada bulunan Erkuş,  Yaptığımız denetimlerde vatandaşlarımızın maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıyoruz. Vatandaşımızı kırmadan incitmeden bu kuralları uygulamak istiyoruz. Denetimde vatandaşların büyük çoğunluğunun maske kullandığını ve bundan memnun olduğunu dile getiren Erkuş, kurallara uyma alışkanlığının daha da artmasını sağlamak amacıyla yapılan denetimlerin devam edeceğini söyledi.

Müdür Erkuş denetimlere katıldı İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş 63urfahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımların çilesi bitmez
Amatör takımların çilesi bitmez
70 BİN AMATÖR FUTBOLCU 8 AYDIR AÇ
70 BİN AMATÖR FUTBOLCU 8 AYDIR AÇ