GENÇLER ÜNİVERSİTEYE HALFETİ BELEDİYESİ İLE HAZIRLANIYOR.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde belediye tarafından öğrencilere verilen eğitim desteği sürüyor.

291 kez okundu.
GENÇLER ÜNİVERSİTEYE HALFETİ BELEDİYESİ İLE HAZIRLANIYOR.
Advert

 

Yüzlerce öğrencinin ilçede Belediyenin ücretsiz kursları ve desteği ile üniversite hayallerine kavuştuğu ilçede, öğrencilere sınava hazırlık kitaplarını içeren iki farklı eğitim seti dağıtıldı.

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Belediyenin Eğitim ve Gençlik merkezinde üniversiteye hazırlanan 155 öğrenciye sınava hazırlık kitaplarını takdim etti.

Eğitim setindeki kitaplarda hem konu anlatımı hem de soru bankası yer aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Halfeti Belediye Başkanı Albayrak, gençlerin üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için her zaman onların destekçisi olacaklarını söyledi. Belediye olarak eğitim konusunun üzerinde hassasiyetle durduklarını bildiren Albayrak ‘’Gençlerimiz, öğrencilerimiz ülkemizin gelecekleri. Onlara hem aydınlık bir yarın hazırlamak hem de ülkemizin müreffeh bir geleceğe ulaşabilmesi için öğrencilerimize, gençlerimize ve eğitim verdiğimiz destekleri sürdürüyoruz. Bu konuda bizlerden desteklerini esirgemeyen; Şanlıurfa Valiliğimize, Halfeti İlçe Kaymakamlığımıza, Halk Eğitim Müdürlüğümüze ve tüm ilgililere teşekkür ediyorum’’ dedi.

GENÇLER ÜNİVERSİTEYE HALFETİ BELEDİYESİ İLE HAZIRLANIYOR. 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar