HALİLİYE KIRSALI, BAŞKAN CANPOLAT’LA KALKINIYOR

Haliliye Belediyesi, kırsal mahallerde yürütülen üst yapı çalışmalarını fen işleri ve çocuk oyun grubu kurulumlarıyla devam ettiriyor.

203 kez okundu.
HALİLİYE KIRSALI, BAŞKAN CANPOLAT’LA KALKINIYOR

 

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın “Haliliye’nin merkez mahalleleri ile kırsal mahalleleri arasında ayrım olmayacak” anlayışıyla yürütülen üst yapı çalışmaları kırsal mahallelerde hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kısa süre önce başladıkları Konaç kırsal Mahallesinde stabilize yol yapım çalışmalarını tamamladı. Kış mevsimi öncesi tamamlanan mahalle içi yollar, vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

 

ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR

 

Kırsalda devam eden stabilize yol yapım çalışmalarının yanı sıra; Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri de 45 kırsal mahallede çocukları yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gümüştaş, Sumaklı, Yedikuyu, Yeşiltepe, Çamlıdere, Dağyanı, Ballıca ve Gürpınar mahalleleri ile Dağeteği Mahallesine bağlı Yeşilurfa bölgesi ile Yukarı Akören Mahallesine bağlı Beyazıt bölgesinde oyun gruplarının montajını tamamladı. Okul bahçeleri ve mahallede ortak kullanım alanlarına montajı yapılan oyun grupları, çocuklar tarafından da büyük sevinçle karşılanıyor.

 

Yapılan hizmetlerden dolayı son derece memnun olduklarını ifade eden Gümüştaş Mahallesi Muhtarı Mehmet Arslan, “Başkan Mehmet Canpolat’a oyun grubu için teşekkür ederiz. Mahallemize gerekli tüm hizmeti yapmaktadır. Mahallem adına ekiplere teşekkür ediyorum” dedi.

HALİLİYE KIRSALI BAŞKAN CANPOLAT’LA KALKINIYOR 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımların çilesi bitmez
Amatör takımların çilesi bitmez
70 BİN AMATÖR FUTBOLCU 8 AYDIR AÇ
70 BİN AMATÖR FUTBOLCU 8 AYDIR AÇ