Beyazgül’ün bu açıklaması acaba Ufukta erken seçim mi var?

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çıktığı bir canlı yayında yerel seçimlerde yeniden aday olacağım açıklaması akıllarda soru işareti bıraktı.

222 kez okundu.
Beyazgül’ün bu açıklaması acaba Ufukta erken seçim mi var?

Beyazgül’ün bu açıklaması acaba ufukta erken seçim mi var sorularını akıllara getirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kentte yayın yapan Edessa TV’de canlı yayınlanan programa katıldı.

Ömer Ağ’ın hazırlayıp sunduğu Panorama Programı’na konuk olan Başkan Beyazgül, önümüzdeki seçimlerde tekrardan aday olacağını açıkladı.

Beyazgül; “Peygamberler Şehri, bu güzel şehre, bu güzel insanlara hizmet etmek herkesin arzusu. Şanlıurfa’ya hizmet etmek şerefli bir görev. Halkımız bu görevi verirse elbette talibiz” dedi.

Beyazgül’ün bu açıklaması ufukta erken seçim mi var sorularını akla getirdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde önce Saadet Partisi sonrasında ise Büyük Birlik Partisi yöneticileri ile bir araya geldi.

Ankara kulislerinde bunlar yaşanırken yaklaşık bir hafta önce TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, önceki dönem belediye başkanlarını ziyaret etmesi dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi önceki dönem belediye başkanı Nihat Çiftçi ve Eyyübiye Belediyesi önceki dönem belediye başkanı Mehmet Ekinci ve Haliliye Belediyesi önceki dönem belediye başkanı Fevzi Demirkol’u ziyaret etmişti.

Vekil Özcan, gerçekleşen bu ziyaretleri kendi sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

Vekil Özcan’nın ziyaretlerinin ardından Büyükehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçimlerde aday olacağım açıklaması gündemde erken seçim mi var sorularını akıllara getirdi.

Beyazgül’ün partinin belirlediği seçim takviminde yeniden aday olacağı öğrenildi.

Beyazgül’ün bu açıklaması acaba Ufukta erken seçim mi var? 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışan insan her zaman takdir edilir
Çalışan insan her zaman takdir edilir
Amatör takımların çilesi bitmez
Amatör takımların çilesi bitmez