Şanlıurfa Siverek ilçesinde İntihar girişiminde bulunan genç ikna edildi

Siverek ilçesine bağlı Dicle Mahallesinde bir evin çatısına çıkan genç adam intihar girişiminde bulundu. İddiaya göre, bir apartmanı 6'ncı katın çıkan S.S. isimli genç bir adam henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı intihar etmek istedi. Genç adamın intihar girişiminde bulunduğunu fark eden çevredeki vartandaşlar durumu itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine bildi. Olay yerine ulaşan ekipler, bir yandan genç adamı ikna etmek için uğraşırken diğer yandan adamın düşebileceği alanda önlem aldı. Genç adamı çıktığı yerden inmesi için ikna çabaları devam ederken bölgele İlçe Emniyet Müdür Özer Bilgehan ve Siverek Eski Belediye Başkan Yardımcısı Hasan İzol da gitti. Bilgehan ve İzol'un yaklaşık bir saatlik çabasının ardından genç adam ikna edilerek çıktığı yerden indirildi.

1041 kez okundu.
Şanlıurfa Siverek ilçesinde İntihar girişiminde bulunan genç ikna edildi
Advert

İddiaya göre, bir apartmanı 6'ncı katın çıkan S.S. isimli genç bir adam henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı intihar etmek istedi. Genç adamın intihar girişiminde bulunduğunu fark eden çevredeki vartandaşlar durumu itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine bildi.

Olay yerine ulaşan ekipler, bir yandan genç adamı ikna etmek için uğraşırken diğer yandan adamın düşebileceği alanda önlem aldı.

Genç adamı çıktığı yerden inmesi için ikna çabaları devam ederken bölgele İlçe Emniyet Müdür Özer Bilgehan ve Siverek Eski Belediye Başkan Yardımcısı Hasan İzol da gitti. Bilgehan ve İzol'un yaklaşık bir saatlik çabasının ardından genç adam ikna edilerek çıktığı yerden indirildi.

Şanlıurfa Siverek ilçesinde İntihar girişiminde bulunan genç ikna edildi 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar