Gelecek Partisi Urfa’da Gün Geçtikçe Büyüyor!

Gelecek Partisi 12 Aralık 2019 Tarihinde kurulduğu günden beri büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. Gelecek Partisi tüm Türkiye'de olduğu gibi Şanlıurfa'da da büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor.

1143 kez okundu.
Gelecek Partisi Urfa’da Gün Geçtikçe Büyüyor!
Advert

 

 

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil her gün Partisine yeni katılımlar yapmak için, partiyi Urfa’da daha güçlü hale getirmek için adeta gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Partimiz tüm Türkiye'de olduğu gibi Şanlıurfa'da da büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. Partimize özellikle Şanlıurfa'da çok büyük teveccühler var.

Geçtiğimiz günlerde Halil Ayhan; MHP İl başkan yardımcılığından istifa edip, Partimize katılmış ve Akçakale ilçe başkanı olarak atamıştık.

Yine Urfa'nın bilinen ailelerinden Arap Hoca'nın torunu Muhammed Yusuf Tokmak Saadet Partisi İl Gençlik kolları Başkanlığı görevinden istifa edip Partimize katılmıştı.

Bugün yine partimize katılımlar oluyor, bugün Esemkulu mahallemizden Öncel, Doğan ve Şimşek aileleri katılmıştır. Doğan ailesinden Mehmet Doğan, Şimşek ailesinden Mustafa Şimşek ve Öncel ailesinden Kasım Öncel’ e katılım belgesi taktım ettik. Partimiz gün geçtikçe büyüyor. Katılan tüm ailelerimize teşekkür ediyorum.

Gelecek Şanlıurfa’nın

Gelecek Türkiye’nindir. Dedi.

 

 

Gelecek Partisi Urfa’da Gün Geçtikçe Büyüyor! 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar