Gelecek Partisi Filistin’e Destek Çadırında

2047 kez okundu.
Gelecek Partisi Filistin’e Destek Çadırında
Advert

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil tüm teşkilatı ile birlikte Filistin’e destek vermek için Rabia Meydanında Kurulan Filistin’e Destek Çadırına gitti.

 

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil tüm teşkilatı ile birlikte Filistin’e destek vermek için Rabia Meydanında Kurulan Filistin’e Destek Çadırına gitti. Dr. Yeşil tüm Teşkilatı ve yüzlerce Partili ile birlikte İl binasından Rabia Meydanına kadar toplu bir şekilde yürüyerek ve Kahrolsun İsrail sloganlarıyla birlikte Filistin’e Destek Çadırına gittiler. Filistin’e Destek Çadırında yetkililer bilgi alışverişinde bulundu.

 

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil yaptığı açıklamada şöyle konuştu;

Değerli Basın ve değerli kardeşlerimiz biliyorsunuz uzun bir süredir Filistinli, Gazzeli, Kudüslü ve diğer Filistin toprakları İsrail’in Zulmü altında; Biz bu zülmü Protesto etmek için bugün Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak, Gazze, Kudüs’a Destek Çadırını ziyaret ettik, Kudüs bizim onurumuzdur. Filistin bizim onurumuzdur. Biz bu onurumuzu hiç kimseye çiğnetmeyiz. Yine bildiğiniz gibi Kudüs ilk Kıblegahımızdır ve ilk Kıblegahımız olarak kalacaktır. Bugün burada İsrail ve Siyonistleri lanetliyoruz. Kahrolsun İsrail. dedi.

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil akabinde anı defterini doldurduktan sonra partililerle birlikte Kahrolsun İsrail Sloganları eşliğinde çadırdan ayrıldılar.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar