Şanlıurfa'da su kesintisi yapılacak!

ŞUSKİ’den yapılan açıklamaya göre; bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle Eyyübiye’deki bazı bölgeler susuz kalacak.

31 kez okundu.
Şanlıurfa'da su kesintisi yapılacak!
Advert

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğü, Eyyübiye ilçesindeki bazı mahallelerde su kesintisinin yaşanacağını bildirdi.
ŞUSKİ’den yapılan açıklamada, bu akşam 23.30’da başlayıp, yarın (Cuma) akşam 18.00’e kadar Eyyübiye ilçesindeki Akşemsettin Mahallesi, Kadıkendi Mahallesi, Akabe TOKİ bölgesi, Organize Sanayi Bölgesi, Evren Sanayi Sitesi, Gıdacılar Sitesi ve Oto Galericiler Sitesine su verilemeyeceği belirtildi.
Su kesintisinin nedeninin bakım, onarım ve yenileme çalışmaları olduğu ifade edilirken, konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:
“17 Haziran Perşembe saat 23.30 ile 18 Haziran Cuma saat 18.00 arasında Q700mm’lik Akabe çelik ana isale hattı üzerinde yapılacak olan bakım-onarım ve yenileme çalışmasından dolayı Akşemsettin Mahallesi, Kadıkendi Mahallesi, Akabe TOKİ bölgesi, Organize Sanayi Bölgesi, Evren Sanayi Sitesi, Gıdacılar sitesi ve Oto galericiler sitesinde zorunlu su kesintisi yaşanacaktır”

Şanlıurfa'da su kesintisi yapılacak! 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar