Su ve elektrik çilesi

Değerli okurlarım bugünkü yazımda Eyyübiye’den Haliliye’den elektrik ve su borcunu ödemek için sıraya giren vatandaşların çilesini sizlere aktarmak istiyorum.

966 kez okundu.
Su ve elektrik çilesi
AdvertŞanlıurfa'da vatandaşlar eziyet çekiyor vatandaşlarımız su parası yatırmak için Eyyübiye de kalkıp geliyorlar. Ahmet Bahçıvan İş Hanı yanında su parası yatırıyorlar. Bu biraz insanlara eziyet çektirmektir. Aynı eziyeti elektrik parasını yatırmak isteyen vatandaşlar onlarda Ahmet bahçıvan İş hanın yanındaki vezneleri gelip para yatırıyorlar.

Bana göre bu da eziyet çektirmektir insanlarımızın rahatlatmak için Büyükşehir Belediye başkanımızın her mahalle muhtarının yanına bir su veznesi ve elektrik yapılırsa bu kadar perişan ve eziyet çekmezler.  İnsanlarımız Yakubi’yeden Bağlarbaşı'ndan Sancaktar Mahallesi'nden ve Sırrın’dan kalkıp su ve elektrik borçlarını ödemek buraya geliyor.

Bu yazın sıcaklıklarını biliyorsunuz bu sıcaklarda perişan oluyorlar. Büyükşehir Belediye başkanımızın bir an önce Mahalle muhtarlarına birer su ve elektrik veznesi yaptırmaları lazım, bu insanlarımızı bu eziyetin kurtarmak gerekiyor. Belediye neye var vatandaşa hizmet vermek vatandaşı rahatlatmak için vardır.

Saygılarımla

Su ve elektrik çilesi 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar