BAŞKAN CANPOLAT: BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kovid-19 tedavisi sırasında hayatını kaybeden Belediye Meclis Üyesi Ahmet Çellik’e Allah’tan rahmet dileyerek, “başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.

1019 kez okundu.
BAŞKAN CANPOLAT: BAŞIMIZ SAĞ OLSUN
Advert

 

 

Haliliye Belediye Meclisi 2021 Temmuz Ayı olağan meclis toplantılarının 4’üncü birleşimi Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın başkanlığında toplandı. Açılışın ardından Başkan Mehmet Canpolat, sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Belediye Meclis Üyesi Ahmet Çellik’i andı. Merhum Ahmet Çellik’e Allah’tan rahmet dileyen Başkan Mehmet Canpolat, şunları söyledi:

“Çok muhterem hazirun, değerli meclis üyesi arkadaşlarım bugün tabi acı bir gün yaşıyoruz. Kıymetli yol arkadaşımız, değerli meclis üyemiz Ahmet Çellik kardeşimizin bugün vefatıyla birlikte uyandık. Tabi çok derinden etkilendik, Ahmet Çellik kardeşimiz toplumunda her kesiminde bildiği temiz, dürüst, partimiz içerisinde davasına riayet gösteren, mecliste de dahil olmak üzere Haliliye için sizlerle birlikte çalışma sergileyen çok müstesna bir dostumuz idi. Tabi geçtiğimiz dönemde de Feyat Akbaş kardeşimizi kaybetmiştik, bu ikinci kaybımız meclis adına, Şanlıurfa adına, gerçekten çok çok üzüldük. Tabi bu korona virüs illeti bütün dünyada böyle kasıp kavururken Türkiye’de de, Şanlıurfa’da da özellikle böyle şehirde hizmet eden müstesna isimler dahil olmak üzere hepsini alıp götürüyor. Tabi ki hükümetimiz, sizler, bizler, yerel yönetimler çok ciddi tedbirler alıyoruz, almaya da devam ediyoruz. Aşılamada olmak üzere inşallah yarın toplu halde de Haliliye Belediyesinin tüm personelleri aşılanacak. İnşallah rabbim bu korona virüs illetini, belasını tüm dünyanın üzerinden kaldırır. Bizlerde bu bilinçle hareket ederekten, sizleri daha dikkatli olmaya, sosyal alanda korona virüse karşı korunmaya, aşılanmaya ve hükümetimizin almış olduğu tedbirlere sizin neslinizde tüm kamuoyunu tekraren davet ediyorum.”

 

 

BAŞKAN CANPOLAT: BAŞIMIZ SAĞ OLSUN 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar