Türk Milleti, tarihi boyunca devletinin muhafızı olmuştur.

Bayrağını, yurdunu ve birliğini namusu addederek korumuş, değerlerini kuşaklar boyu evlatlarına miras bırakmıştır. Vatanlaştırdığı toprakları mabedi olarak gören, mabedini gözünden dahi sakınan Türk Milleti dünyada barışın yılmaz savunucusu, tarihte sergilediği duruşuyla kardeşliğin timsalidir; yeter ki cihanda bir mazlum gözyaşı dökmesin, vatanına göz dikilmesin.

1048 kez okundu.
Türk Milleti, tarihi boyunca devletinin muhafızı olmuştur.
Advert

 

15 Temmuz, Aziz Milletimizin taşıdığı tüm nitelikleri gözler önüne sermiş, memleketine gönülden bağlı, bayrağını mukaddes sayan insanımız hain darbe girişiminin yaşandığı gün teröre, terör odaklarına ve dış müdahalelere karşı tepkisini açıkça ortaya koymuştur.

Milli birliğimizi ve demokrasimizi hedef alan hain darbe girişimi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sergilediği kararlılık ve dik duruşla, milletimizin feraseti ve destansı direnişiyle, milli iradeye bağlı kahraman asker ve polisimizin azmiyle engellenmiş, Türkiye’nin gücü ve demokrasiye bağlılığı bir kez daha tüm cihana ilan edilmiştir. Hain darbe girişimine geçit vermeyen Aziz milletimiz, sahip olduğu milli ruh ve gelenekle demokrasi nöbeti tutarak, anti demokratik teşebbüslere, FETÖ gibi terörist yapılanmalara ve dış destekli müdahalelere tahammülsüzlüğünü ve hıyanete tavrını göstermiştir.

Milletinin varlığına, istikbaline ve inancına darbe vurmak isteyenlere karşı canlarını feda eden 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Zaferi şehitleri ve ülkemizin her karış toprağını kanlarıyla sulayan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize hayırlı bir ömür diliyorum.

Türk Milleti tarihi boyunca devletinin muhafızı olmuştur. 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar