Şanlıurfa’da Milli takım seçmeleri yapıldı

Şanlıurfa’da Türkiye Karate Federasyonu tarafından 13-16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonasının ardından dereceye giren sporcular arasından Milli takım seçmeleri yapıldı.

491 kez okundu.
Şanlıurfa’da Milli takım seçmeleri yapıldı
Advert

Şanlıurfa'da Büyükşehir  Belediyesinin katkılarıyla Türkiye Karate Federasyonu tarafından 13-16 Temmuz tarihleri arasında 56 şehirden 2 bin 41 sporcunun katılımı ile Türkiye Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası düzenlendi.

Türkiye Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonasının ardından  17-18 Temmuz'da  dereceye giren sporcular arasından Avrupa şampiyonası için milli takım seçmeleri yapıldı.

Türkiye Karate Federasyonu tarafından Şanlıurfa’da Türkiye Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla 11 Nisan Spor Salonu’nda 56 şehirden 2 bin 41 sporcu, 400'e yakın hakem ve antrenör ve 500'ün üzerinde velinin katılımı ile yapılan turnuvada sporcular madalya için kıyasıya yarıştı.

Turnuvada dereceye giren sporcuların yer alacağı Finlandiya'da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası için milli takım seçmeleri yapıldı.

Şanlıurfa’da Milli takım seçmeleri yapıldı 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Amatör takımlar sahipsiz kaldı
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar
Gençlere taş çıkaran yaşlı kurtlar