Advert

KARAKÖPRÜ’DE YOL SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yol ihtiyacını karşılamak için sürdürülen yeni yol açma seferberliği Çamlıyayla mahallesinde devam ediyor

805 kez okundu.
KARAKÖPRÜ’DE YOL SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

 

 

Güneydoğu'nun en hızlı büyüyen ilçesi olan Karaköprü’de ihtiyacın karşılanması ve vatandaşların mağdur olmaması için Karaköprü Belediyesi tarafından başlatılan yol seferberliği sürüyor. İlçenin birçok mahallesinde yol çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri özellikle yapılaşmanın arttığı ve yeni yol ihtiyacının olduğu mahallelerde çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından verilen talimat doğrultusunda yeni yollar açan Fen İşleri ekipleri, açıldıktan sonra alt yapısı tamamlanan yollarda da kilitli parke döşeyerek yolları vatandaşların hizmetine sunuyor. Çamlıyayla Mahallesinde başlayan yeni yol açma çalışmalarıyla mahallede yeni yollar açılarak hizmete sunulacak.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü'de bir yol seferberliği başlattıklarını belirterek neredeyse her mahallede çalışma yürüttüklerini dile getirdi.

Başkan Baydilli şunları söyledi: “Karaköprü'müz gösterdiği büyüme oranıyla Güneydoğu'nun en hızlı büyüyen ilçesi konumundadır. Tabi bu büyümeyi memnuniyetle karşılıyoruz ancak bunun sorumluluğunu alıp üzerimizdeki hizmet yükünü karşılamamız gerekiyor.

İlçemizde yapılaşmanın fazla olduğu, nüfusun hızla arttığı mahallelerimizde yeni yol kazandırma seferberliğimiz sürüyor. Bunun yanında yine vatandaşlarımızın kış aylarında çamurlu yollarda sıkıntı çekmemesi için de açtığımız yollarda Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları biter bitmez kilitli parke döşeme işlemi yapıyoruz. Diğer mahallelerimizde de ihtiyaçlara bağlı olarak program dahilinde yol çalışmaları, deforme yollarda onarım işlemleri sürüyor. Yeni yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun."

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü program dahilinde ihtiyaca bağlı olarak tüm mahallelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

KARAKÖPRÜ’DE YOL SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Gençlerimizi bataklıktan kurtaralım
Gençlerimizi bataklıktan kurtaralım