Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL, “HAVUZLARIMIZDAN GÜNDE 10 BİN GENÇ FAYDALANIYOR”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye’de bulunan Bey Kapısı Osman Çiftbudak Yüzme havuzunu ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Başkan Beyazgül günlük 10 bin gencin Büyükşehir Belediyesine ait havuzlardan faydalandığını söyledi.

1294 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL, “HAVUZLARIMIZDAN GÜNDE 10 BİN GENÇ FAYDALANIYOR”
Advert

 

 

Hava sıcaklıklarının normallerin üzerinde seyrettiği Şanlıurfa’da gençler ve çocuklar serinlemenin yolunu arıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi de çocuklara tehlikeli sularda yüzmesinler diye hizmete sunduğu havuzların kapılarını ardına kadar açarak tüm imkânlarını seferber ediyor.

 

Okulların tatil olması, hava sıcaklıklarının iyiden iyiye kendisin hissettirdiği Şanlıurfa’da çocuklar şortlarını ve bonelerini alarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait Bey Kapısı Osman Çiftbudak açık yüzme havuzunun yolunu tuttu.

 

Farklı ebat ve boylarda havuzların yer aldığı, su değişiminin, klorlama ve hijyen çalışmalarının periyodik olarak yapıldığı havuzu dolduran gençler ve çocuklar seanslarının son dakikalarına kadar gönüllerince yüzdü, serinledi, eğlendi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de Bey Kapısı Osman Çiftbudak Yüzme Havuzuna giderek çocuklarının mutluluklarına ortak oldu.

 

Başkan Beyazgül’ü karşılarında gören gençler, “Gençlik seninle gurur duyuyor” sloganları ve alkışlarla karşıladılar. Başkan Beyazgül yüzmeye gelen çocuklarla ilgilenerek herhangi bir eksiklerinin olup olmadığını sordu. Bazı çocukların seanslarının süresinin biteceğini biraz daha uzatmasını istemesi tebessüme neden olurken alanda çocuklar Başkan Beyazgül ile bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

Çocuklar havuzda serinlerken aileleri de gölgelik alanda çocuklarının seanslarının bitmesini beklediler. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ailelerle de sohbet ederek havuzları nasıl bulduklarını sordu. Aileler havuzların temiz ve güzel olduğunu söyleyen aileler böyle bir hizmet sundukları için Başkan Beyazgül’e teşekkür ettiler.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL” YÜZME HAVUZLARIMIZIN SAYISINI ARTIRACAĞIZ”

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait havuzlardan günde 10 bin vatandaşın faydalandığını ifade eden Başkan Beyazgül havuzların sayısının artacağı mesajını verdi.

 

Başkan Beyazgül, “Bey Kapısı Osman Çiftbudak Yüzme Havuzunda gençlerimiz ve çocuklarımızla bir aradayız. Havuzda çocuklarımız neşe içerisinde yüzüyor, serinliyor. Çocuklarımızın sulama kanallarında veya göletler gibi boğulma riski olan yerlerde serinlemeye gitmemeleri için Belediyemize ait açık havuzlarımız ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Havuzlarımızın sayısını artıracağız. Günlük 10 bin ’in üzerinde çocuğumuz bu havuzlardan faydalanmaktadırlar. Havuzlarımızda hijyen kurallarına ve suyun periyodik olarak temizliği konularına uyulmaktadır. Çocuklarımızın mutluluğu için bu havuzlarımıza çocuklar gibi bakmaya devam edeceğiz her şey Şanlıurfa için” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN BEYAZGÜL “HAVUZLARIMIZDAN GÜNDE 10 BİN GENÇ FAYDALANIYOR” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN