Advert

Gençlerimizi bataklıktan kurtaralım

Konumuz internet kafeleri Şanlıurfa'da internet kafelerine girişler 10 yaşa kadar inmiş. Biliyorsunuz internetlerde çocuklar için çok tehlike arz eden bir yerdir. Çoğu ailelerinden habersiz buralara geliyorlar. Bu çocuklar hepimizin çocuklarıdır. Sahip çıkmamız gerekiyor. Kontrol altına almamız gerekiyor.

1126 kez okundu.
Gençlerimizi bataklıktan kurtaralım


Bu çocuklarımız güvence altına almamız için Belediye zabıtaları ve Emniyet güçleri bu internet kafelerine her gün kontrol yaparak o çocukları oralardan uzaklaştırmaları gerekiyor. Böyle genç yaştaki çocukları internet kafelerine alan iş yerleri kapatılıp, gereken cezai işlem yapılmalıdır. Çünkü internet kafelerine türlü türlü gençler geliyor.

Bana göre bu gençlerimize sahip çıkmalıyız. Yoksa bu gençlerin sonu hiç iyi görünmüyor. Gençleri sporsal aktivitelere, çeşitli branşların kurslarına kazandırıp topluma hayırlı bir gelecek olsunlar diye dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü bu gençlerimiz yarının cumhurbaşkanı, belediye başkanı, valisi olabilirler. Bu yüzden gençlerimizi topluma kazandırmak lazım...

Gençlerimizi bataklıktan kurtaralım 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi