Advert

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Belli Oldu!

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığına Suphi Kara getirildi.

1077 kez okundu.
Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Belli Oldu!


 
İl Başkanı Dr. Yeşil yaptığı açıklamada; Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığına Suphi Kara kardeşimizi atıyoruz. Biliyorsunuz Suphi kardeşim partimizin kuruluşundan beri bizimle birlikte Eyyübiye ilçemizde siyasi işler Başkanlığı yürütmektedir. Bugün Eyyübiye’de Gelecek Partisi bayrağını Suphi kardeşimiz devir almıştır. Suphi Kardeşimize hem Eyyübiye Teşkilatının hem de bizlerin güveni tamdır. Kendisine Başarılar diliyorum. dedi.
 
 
Akabinde Eyyübiye ilçe Başkanı olarak Atanan Suphi Kara şu açıklamaları yaptı.  Sayın İl Başkanım Kıymetli İl Başkan Yardımcılarım Çok Değerli İlçe Başkan Yardımcılarımız, Kıymetli Eyyübiye’liler, Önce Eyyübiye Teşkilatımızın Bizleri Tavsiye Etmesiyle, İl Başkanımızın Olurlarıyla Ve Genel Merkez Merkezimizin De Onayından Geçerek Beni Eyyübiye İlçe Başkanlığına Uygun Gören Tüm Arkadaşlarımıza, İl Başkanımıza Ve Genel Merkezimize Şükranlarımı Sunuyorum. İki Yıl Önce Eyyübiye’de Aynı Teşkilatla Güçlü Bir Şekilde Çıktığımız Yolda Emin Adımlarla Durmadan, Yine Aynı Kadro İle Eyyübiye’deki Mevcut İlçe Başkan Yardımcılarımızla Ve İlçe Teşkilatımızla Birlikte Bu Bayrak Değişimi Anına Tanık Oluyorsunuz. Size Burada Tüm Eyyübiye’li Kardeşlerim Adına, Tüm Eyyübiye İlçe Başkan Yardımcılarım Adına Ve Gelecek Partisi Adına Söz Veriyorum. Bayrağımız Daha Güçlü Bir Şekilde Eyyübiye’de Dalgalanacaktır. Bundan Hiç Kimsenin Şüphesi, Endişesi Ve Korkusu Olmasın. Bugün Gelecek Partisinin Kuruluşundan Bu Yana 12 Aralık 2019 Tarihinden Bu Yana Eyyübiye’de Güçlü Bir Muhalefet Olduk, Daha Da Güçlü Bir Muhalefet Olmaya Devam Edeceğiz. Eyyübiye’nin Tüm Sorunlarını Biliyoruz. Çözümlerini De Biz Biliyoruz. Eyyübiye’nin Bu Sorunlarına Ciddi Çözüm Önerilerimizle Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz. Ben Burada Gerek Medyada, Gerek İlçe Başkan Yardımcılarımız, Gerek İl Başkan Yardımcılarımız, Gerek İl Başkanımız Huzurunda Sizlere Bunun Sözünü Veriyor, Herkese Teşekkürlerimi Sunuyorum. dedi.
SUPHİ KARA KİMDİR?
Suphi Kara 1978 Yılında Eyyübiye’de doğdu? Harran Üniversitesi Meslek Yüksek okulu Mezunudur. 20 Yıldır Emlak Sektöründe Hizmet vermektedir. Evli 5 Çocuk Babasıdır. Suphi Kara; Binizeyd Aşiretine Mensuptur.

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Belli Oldu! 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi