Advert

Zabıta Haftası Dolayısıyla Başkan Atmaca ve Heyetinden RHA Ajans'a Ziyaret Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca ve beraberindeki heyet ile, Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı'nın 195’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle RHA Ajans'ı ziyaret etti.

822 kez okundu.
Zabıta Haftası Dolayısıyla Başkan Atmaca ve Heyetinden RHA Ajans'a Ziyaret Etti

 

 

Zabıta Haftası Dolayısıyla Başkan Atmaca ve Heyetinden RHA Ajans'a Ziyaret Ettimask

 

 

 

 


Zabıta Haftası ve Zabıta Teşkilatı'nın 195’inci kuruluş yıldönümünü nedeniyle zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca ve beraberindeki heyet ile RHA Ajans'ı ziyaret etti.

 


Zabıta Daire başkanlığı çalışmaları ve Zabıta Haftası hakkında bilgi veren Başkan Atmaca,''Zabıtanın yaklaşık iki asırlık ömrü olan bir teşkilat ve belediyelerde önemli bir yeri vardır. Çünkü Zabıta halkın refahı, güvenliği ve sağlığı için görevini 7 gün 24 saat esasına göre yapar.Bizler de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı olarak bu amaç doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.


Zabıta demek belediye demek, belediye demek zabıta demek.Bizim görevimiz ilimizde yaşayan insanlarımıza mutluluk ve esenlik sunmak. Zabıta teşkilatımızın çok kadim bir geçmişi var. Basın bizim için çok değerlidir,siz bizim yürüyen ayağımız, gören gözümüzsünüz. Şehrimizin huzuru için bizim kadar sizlere de büyük sorumluluklar düşüyor.Zabıta olarak görevimizin idrak ve şuuru içinde çalışıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

 


Zabıta Haftası’nı kutlayan RHA Ajans yönetim kurulu başkanı Ömer Dodanlı, “Zabıta yaklaşık iki asırlık ömrü olan bir teşkilat ve belediyelerde önemli bir yeri vardır.Bugüne kadar emeklerinizden, çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.Haftanızı kutluyorum. Başarılı meslek yaşantısı, sağlıklı bir hayat diliyorum.Şahsınızda Şanlıurfa'da görev yapan bütün zabıta arkadaşlarımıza Teşekkür ediyorum geldiğiniz için” dedi.

Zabıta Haftası Dolayısıyla Başkan Atmaca ve Heyetinden RHA Ajans'a Ziyaret Etti 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi