Advert

Başkan Kırıkçı ve Teşkilatından Karaköprü’ye Çıkarma

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karaköprü İlçesinde çeşitli temaslarda bulundu.

1028 kez okundu.
Başkan Kırıkçı ve Teşkilatından Karaköprü’ye Çıkarma

 

Başkan Kırıkçı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Kırsal İlçe ziyaretlerinden sonra Şanlıurfa’nın merkez ilçelerinden Karaköprü İlçesini ziyaret etti.

Başkan Kırıkçı Karaköprüdeki ilk ziyaretini Karaköprü İlçe Başkanlığına yaptı. Burada Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve yönetimi ile bir araya geldikten sonra Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi ziyaret etti. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile görüşerek ilçede yapılan çalışmalar ve devam eden projelerle ilgili bilgiler aldı. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Belediye ziyaretinin ardından Başkan Baydilli ve İl Başkanı Kırıkçı, belediye meclis salonunda Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu ile toplantı gerçekleştirdi. 

Başkan Kırıkçı Kırsal ilçelerde de olduğu gibi Karaköprü İlçe ziyaretinde de tüm teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ardından AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve teşkilat üyeleri Karaköprü ilçesinde bulunan vatandaşları ve esnafı ziyaret etti.

Başkan Kırıkçı ve Teşkilatından Karaköprü’ye Çıkarma 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi