Advert

HALİLİYE BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR ?

Twitter ve Facebook sayfalarında yazılan yazıları kaleme alarak, sizlere aktarıyoruz.

840 kez okundu.
HALİLİYE BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR ?
Advert

 

 

Haliliye ilçe belediye başkanı Mehmet Canpolat Haliliyede ikamet eden 18 futbol kulüplerine 2020 yılında sizlere yardım yapacağım toplantı şeklinde söz verdi.Ama ne yazık ki sözünde duramadılar.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat birkaç aydır Belediyenin arsalarını meclisten geçirip satmaya çalışıyor. Bunun nedeni olarak paramız yok diyor.Peki sen başkan olduğunda kasayı boş olarak mı aldın olan paralar nereye gitti olan paralar gitti. Paralar gitti üstüne üstlük şuan Belediyeyi borçlandırmaktan başka yaptığı bir iş yok.

 

Aslında yaptığı çok iyi bir iş var belediyenin paralarını kendilerini eleştirenlere sus payı olarak dağıtılıp maaşa bağlanıyor. Şanlıurfa halkı devletin malını satmanın önüne geçecektir. Başkan denen Canpolat seninle ilgili usulsüz ihaleler yaptığını ortaya çıkarıp twit attı diye maaşa bağladığın GAZETECİ kim ? açıklayacakmısın. Sen Şanlıurfa halkına mı hizmet ediyorsun yoksa o paraları sus payı olarak mı kullanıyorsun.

 

Mehmet  Canpolat senin müdürün Kenan karanfile ne oldu akibeti hani. Başkan yardımcılarına fazla maaş veren kişi cezası ne oldu paralar geri iade oldumu. Başkan yardımcılarını görevden aldın mı veya ne zaman alacaksın. Canpolat denen kişi ESKİ OSM HASTANESİNİN KARŞISINI NE KARŞILIGINDA YÜKSEK KAT VERECEKSİN.

 

Senin gibilerinin yüzünden millet ak davadan vazgeçti. Bizi vaz geçirtemeyeceksin gidecek olan biri varsa oda sensin. Biz sonuna kadar reisin yanındayız bekle ve gör.

 

Haliliye Belediyesi Meclis üyeleri arasında guruplaşma ve ötekileştirmenin sebebi nedir. Ak partinin  içindekilerini birbirine küstürdün bizleri demi küstüreceksin.  Osmanlıda içerden yıkıldı sendemi içerden partimizi yıkacaksın.

 

Canpolat Haliliye belediyesi parkbahçe müdürlüğünde personel mehmet sevgilioğlunu neden dövdürdün. Canpolat siz mafyamısınız ? Ak partiye verdiğiniz zarar yetmez mi ? Acaba ne açığınızı yakaladı da dövdünüz. Bizler sizler gibi geçiçi akp’ li değliz. Biz AK Partiyiz biz milletin partisinin içindeyiz reisimizin yolundayız. Sizler davamızdan insanları uzaklaştıran yüzlersiniz. Elbet ineceksiniz belediyeler milletindir.Sizin babanızın çiftliği değildir.

 

VAY HALIMA VAY HALIMA…

HALİLİYE BELEDİYESİNDE NELER OLUYOR ? 63URFAHBAER..COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi