Advert

CHP İl Başkanı Cidir: Vaatlerinizi Ne Zaman Yerine Getireceksiniz?

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Hükumetinin Şanlıurfa halkına vaat etmiş olduğu hizmetleri yapmadığını belirterek, vaatlerin ne zaman yapılacağını sordu?.

589 kez okundu.
CHP İl Başkanı Cidir: Vaatlerinizi Ne Zaman Yerine Getireceksiniz?
Advert

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Partili yetkililere şu soruları yöneltti:

BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ VE AKP HÜKÜMETİNİN ŞANLIURFALILARA VAADLERİ , BU VAADLER NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEKTİR. 1. 20. zırhlı tugayı şehir dışına çıkarılacak yerine hayvanat bahçesi ve çok amaçlı bir halk parkı yapılacak 2. temeli 2015 yılında atılan ve 4 kez kurdelesi kesilen sayın c.başkanı tarafından da inşaatı devam eden 1700 yataklı şehir hastanesi. 3. Ankara-Konya-adana-Gaziantep-Şanlıurfa arası hızlı tren sözü 4. GAP hava alanımız iç (İstanbul ve Ankara )dışındaki ve dış hatlara uçuşu sözü 5. şehir içi trambüs projesi sözü 6. abide ile Osman bey arası raylı sistem projesi sözü 7. Şanlıurfa’ya bir ikinci üniversite sözü. 8. Hilvan-Siverek havzaları Fırat suyu ile tarıma açılacak sözü. 9. her aileye uygun toplu konut yapacağız sözü 10. 1 köprülü kavşak, 4 dal geç ve yan yollar ile abide'den hava limanı'na kadar ışıklara takılmadan ulaşım imkânı sağlanacak sözünüz 11. Yeşildirek Mahhalesi kentsel dönüşüm projesi sözünüz 12 .Eyyubiye-eski hava alanı yolu yonca yaprağı köprülü kavşağı sözünüz 13. köylerimizin tamamına taziye evleri yapılacak sözünüz Ne zaman bu sözlerinizi yerine getireceksiniz sözünüzün arkasında olun."

CHP İl Başkanı Cidir: Vaatlerinizi Ne Zaman Yerine Getireceksiniz? 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi