Advert

Gelecek Partisi; Organize de Su Sıkıntısı Giderilmelidir!

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde Su sorunu olan suyu bulunmayan işletmeleri gezdi. Bugün Organize sanayi bölgesindeyiz. İşletmelerimizi, yatırımcılarımızı ziyareti ettik, Organize bölgesinde su sıkıntısı olduğu için yatırımcı Urfa’ya gelmiyor, yatırım yapmıyor. Fıstık işletme tesisi, mercimek işletme tesisi ve Kumaş boyama tesisleri Urfa’ya gelmiyor.

780 kez okundu.
Gelecek Partisi; Organize de Su Sıkıntısı Giderilmelidir!


Su fiyatları da diğer illere göre çok yüksek dedi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden, Şuski müdürlüğünden, Şanlıurfa Valimizden ve Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi müdürlüğümüzden talebimiz bu su sorunu derhal çözülmelidir. Fıstık ve Mercimek işletme tesisinde suyun olmadığı ve yatırımcıların su olmadığı için şehrimize gelmek istemediklerini dile getirdi. Daha önce 2012 yılında ihale yapıldı fakat ortada ne ihale var nede boru var. Savcıları göreve davet ediyorum dedi. 

Ziyaret ettiğimiz işletmelerden Urfasan Tarım ürünleri AŞ. İşletme sahibi Ahmet Gülel bey suyumuz yok tesisimiz şuan çalışmıyor. 
Ayrıca; Gelecek Partisi Şanlıurfa il başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatına teşekkür ediyorum konuyla İlgi ve alakası için teşekkür ediyorum. dedi.

Gelecek Partisi; Organize de Su Sıkıntısı Giderilmelidir! 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni hoca
Yeni hoca
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi
Şanlıurfaspor 3 puanla merhaba dedi