BAŞKAN BAYDİLLİ BUGÜNKÜ MESAİSİNE ESENTEPE’DE BAŞLADI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli mesaisine erken saatlerde başlayarak ilçedeki mahalleleri adım adım gezerken, bugünkü mesaisine Esentepe Mahallesinde başlayarak sokakları adım adım dolaştı

800 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ BUGÜNKÜ MESAİSİNE ESENTEPE’DE BAŞLADI

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bir gelenek haline getirdiği sabah gezilerini sürdürüyor. Daha güzel bir Karaköprü oluşturmak için sorunları ve çalışmaları yerinde görmek isteyen Başkan Baydilli teknik ekibiyle ilçedeki mahallelerde adım adım geziyor.

Başkan Baydilli bugün mesaisine Esentepe Mahallesini gezerek başlarken, sokak sokak dolaşıp sorunlu alanları tek tek inceleyip not aldı. Teknik ekibiyle de gezi esnasında istişarelerde bulunan Başkan Metin Baydilli, mahallede yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişi gerçekleştirdi.

Karaköprü'yü daha güzel bir ilçe yapmak için ilçenin eksiklerini, sorunlarını yerinde görmenin öneminden bahseden Başkan Baydilli, "İlçemize hâkim olma, nerede ne sıkıntı olduğunu bilme adına sabah gezilerimizi sürdürüyoruz.

Bugün de Esentepe Mahallemizde yapılan çalışmaları ve bize iletilen sorunları yerinde inceledik. Yaklaşık 1 ay önce yine mahallemizde yaptığımız gezimizde giderilmesini istediğimiz sorunların giderildiğini de görmüş olduk. Biz çalışanlarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte Karaköprü’yü kalkındırmayı hedefliyoruz. Bunun için de vatandaşlarımızdan bize gelen talepleri önemsiyor ve değerlendiriyoruz.

 

İnşallah bazen sabahın erken saatinde bazen gecenin bir yarısında böyle mahallelerimizi gezmeye devam edeceğiz, vatandaşlarımıza problem oluşturan sorunları ortadan kaldırmak için uğraşacağız” diye konuştu.

BAŞKAN BAYDİLLİ BUGÜNKÜ MESAİSİNE ESENTEPE’DE BAŞLADI 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör spor kulüpleri zor durumda
Amatör spor kulüpleri zor durumda
BAŞKAN EKİNCİ ÖĞRETMEN ÇİFTE ARABASI İLE ÇARPTI
BAŞKAN EKİNCİ ÖĞRETMEN ÇİFTE ARABASI İLE ÇARPTI