KARAKÖPRÜ’DE PERSONELE ÖFKE KONTROLÜ SEMİNERİ

Karaköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Karaköprü Belediyesi personeline ‘Psikolojik Dayanıklılık ve Öfke Kontrolü’ semineri verildi.

22 kez okundu.
KARAKÖPRÜ’DE PERSONELE ÖFKE KONTROLÜ SEMİNERİ

 

 

Karaköprü Belediyesi tarafından personelin daha iyi hizmet vermesi, vatandaşlarla ilişkilerinde daha sağlıklı iletişimde bulunması için seminerler veriliyor. Karaköprü Belediyesi ve Karaköprü İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliğiyle personele ‘Psikolojik Dayanıklılık ve Öfke Kontrolü’ semineri verildi. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Programları Biriminden Psikolog Sincar Baver Çıkman tarafından verilen seminerde öfke kontrolü, stres ve öfke durumunda yapılması gerekenler, sağlıklı iletişim için uygulanacak adımlar sunumla anlatıldı.

 

Psikolog Sincar Baver Çıkman, belediye personelinin hem grup olarak çalışma hem de vatandaşla ilişkilerde bulunması nedeniyle bazen duygu değişikliklerine girebileceklerini ifade ederek burada o duygu durumlarından biri olan öfke ile başa çıkmanın yollarını anlattıklarını ifade etti.

 

Psikolog Çıkman, Personelin özellikle vatandaşlarla nasıl sağlıklı bir iletişim sağlayacaklarını anlatmak amacıyla düzenlenen seminerin verimli geçtiğini sözlerine ekledi.

 

Karaköprü Belediyesinin personele yönelik olarak eğitim ve seminerlerin belirli aralıklarla süreceği belirtildi.

KARAKÖPRÜ’DE PERSONELE ÖFKE KONTROLÜ SEMİNERİ 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör spor kulüpleri zor durumda
Amatör spor kulüpleri zor durumda
BAŞKAN EKİNCİ ÖĞRETMEN ÇİFTE ARABASI İLE ÇARPTI
BAŞKAN EKİNCİ ÖĞRETMEN ÇİFTE ARABASI İLE ÇARPTI