İbrahim Tatlıses'ten kendisini dolandıran eski çalışanlarına tehdit: Kanınızı içsem doyamam

İbrahim Tatlıses'in eski çalışanları müdür Fulya Akbay ve Özlem P. şirket hesabından kiralık araç tahsis edip, eşini ve bebek bakıcısını şirkette çalışır göstererek haksız kazanç elde etti. Çalışanlarından şikayetçi olan Tatlıses'in uğradığı zarar görünce Akbay'a "K..peler, şerefsizler, şimdi sizlerin kanını içsem ayran diye doyamam" diye tehdit mesajı attığı ileri sürüldü.

739 kez okundu.
İbrahim Tatlıses'ten kendisini dolandıran eski çalışanlarına tehdit: Kanınızı içsem doyamam
Advert

İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, bir denetim şirketinin hazırladığı rapor sonrası çalışanlarının kendisini dolandırdığını öğrendi. Ortaya çıkan olayda türkücünün danışmanlığını da yapan müdür Fulya Akbay'ın kendi hesabına para geçirdiği gibi, eşini şirkette çalışmış gibi gösterdiği ve şirket üzerinden kiralık araç tahsis ederek şirket kaynaklarını suistimal ettiği belirtildi.

 

 

 

BİNLERCE LİRA PARA DOLANDIRDI

Akbay'ın başka şahıslara ödeme yapmış gibi gösterip kestiği makbuzlarla hesabına 20 bin dolar geçirdiği aktarılan raporda, Akbay'ın bebeğin bakıcısı Emine Ö.'yü de şirkette 21 ay sigortalı gösterip 57 bin lira zarara uğrattığı ve şirket üzerinden kendisine tahsis ettiği kiralık araç için de 28 bin lira ödediği tespit edildi.

EŞİNİ ŞİRKETTE ÇALIŞIYORMUŞ GİBİ GÖSTERMİŞ

Sabah'ta yer alan habere göre; raporda, başka bir çalışan Özlem P.'nin üçüncü şahıslara ödeme yapılmış gibi kestiği makbuzlarla hesabına yaklaşık 192 bin lira geçirdiği ve eşi Ayhan P.'yi 13 ay boyunca şirkette çalışmış gibi göstererek SSK işlemleriyle birlikte şirketi 45 bin lira zarara uğrattığı yer aldı.

İbrahim Tatlıses'ten kendisini dolandıran eski çalışanlarına tehdit: Kanınızı içsem doyamam 63URFAHABER.COM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Amatör spor kulüpleri zor durumda
Amatör spor kulüpleri zor durumda
BAŞKAN EKİNCİ ÖĞRETMEN ÇİFTE ARABASI İLE ÇARPTI
BAŞKAN EKİNCİ ÖĞRETMEN ÇİFTE ARABASI İLE ÇARPTI