Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, madde bağımlılığıyla mücadele için sahada çalışan öğretmenlerle bir araya gelerek Öğretmenler Haftasını kutladı

1060 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

 

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Öğretmenler Haftası dolayısıyla Şanlıurfa’da görev yapan ve madde bağımlılığıyla mücadele için gönüllü olarak sahada çalışan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen kahvaltı programına Başkan Baydilli’nin yanı sıra İl Milli eğitim Müdürü Fevzi Kurt ve İl Müftüsü Ramazan Tolan ile öğretmenler katılım gösterdi.

 

Programda Başkan Baydilli Öğretmenler Haftası olması vesilesiyle tüm öğretmelere karanfil hediye ederken, öğretmenlik görevlerinin yanında madde bağımlılığıyla ilgili gönüllü çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan Metin Baydilli okumanın ve öğrenmenin bir toplumun kalkınması açısından öneminden bahsederken, okuma oranının düşük olduğu ülkemizde gençleri okumaya teşvik edecek kişilerin de yapacağı çalışmalarla öğretmenler olacağını dile getirdi.

 

Başkan Baydilli programda öğretmenlere hitaben şunları söyledi:

 

“Öncelikle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Haftasını ve 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum. Öğretmenlik mesleğinin yanında madde bağımlılığıyla mücadele için gönüllü olarak mücadele etmeniz gerçekten takdire şayandır.

 

Biz yerel yönetimler olarak şehrimize birçok yatırım, hizmet yaparız ama en önemlisi insana yapılan yatırımdır. İyi ve donanımlı insanlar yetiştirilmesinde öğretmenlerimizin rolü çok büyüktür. Bu anlamda sizi tebrik ediyorum, görevlerinizde kolaylıklar diliyorum. Biz de bugüne kadar elimizden geldiğince eğitime destek olmaya çalıştık ve bundan sonra da devam edeceğiz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

İl Milli eğitim Müdürü Fevzi Kurt ve İl Müftüsü Ramazan Tolan da öğretmenlere hitap ederken, öğretmenler için gerçekleştirilen program ve davetlerinden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

 

Programın sonunda Başkan Baydilli bağımlılıkla mücadelede gönüllü çalışmalarından dolayı rehber öğretmenlere teşekkür belgesi takdim ederken, öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çekildi.

BAŞKAN BAYDİLLİ ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı