Advert

Vali Salih Ayhan, Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Çocuk Polikliniği Açılışına Katıldı

Vali Ayhan’ın katılımıyla gerçekleşen açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, İl Sağlık Müdürü Mehmet Gülüm de iştirak etti.

1199 kez okundu.
Vali Salih Ayhan, Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Çocuk Polikliniği Açılışına Katıldı
Advert

 

Vali Ayhan’ın büyük çaba ve girişimleriyle hayata geçirilen proje ile birlikte ilimizde 2 Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine ve 7 gün 24 saat aktif şekilde çalışacak olan Çocuk Polikliniğine kavuştu.

Açılış töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Bu eserin ilimize kazandırılmasında Sayın Valimizin büyük emeği var. Bir kez daha bu konuda çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Vali Ayhan ise açılış törenindeki konuşmasında; “İlimizde sağlık alanına dair yapılan ve yapılacak olan her türlü yatırımın direkt takipçisi oldum. Her bir aşamasını bizzat kontrol ettim. Çünkü şehrimizdeki en önemli unsurlardan birisi olan sağlık alanının ilerleyişine etki edecek herhangi bir olumsuzluğa tahammülümüz yoktur. Çok şükür ki, her şey istediğimiz şekilde saat gibi işleyerek devam ediyor.” dedi.

Vali Ayhan konuşmasının devamında, “Elimizdeki imkânları şehrimiz için en verimli şekilde kullanarak, Şanlıurfa’mızı günbegün ileriye taşıyacak adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki ülkenin en genç nüfusuna sahip ilimizde, evlatlarımızın ihtiyaç duyduğu her alanı güçlendirmek öncelikli vazifemizdir. Çocuklarımız iyi olacak, onların herhangi bir konuda bir eksiği kalmayacak ki bizler de sağlam şekilde ilerlemeye devam edebilelim. Onlara yapılan her yatırım, geleceğimizin inşasına ve ihyasına yapılan yatırımdır. Bu şehrin insanları olarak hep birlikte daha çok çalışarak, bu şehre değer katarak, çağdaş gelişmeleri daha iyi takip ederek, kendimizi geliştirerek İnşallah kendi ‘’Şanlıurfa’’ markamızı yaratmış olacağız.” diye belirtti.

Açılış töreninden sonra hastane ve polikliniğimizi gezen Vali Ayhan, tedavi görmekte olan çocuklarımızla ilgilenip, onlara hediyelerini takdim etti. Vali Ayhan, Haliliye Belediyesi tarafından Sağlık Bakanlığına devredilen 9 katlı bina ve hastane dönüşümünde üstlendiği masraflar hasebiyle Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti.

Program, vatandaşlarımızın Valimize teşekkürü ve Vali Ayhan’ın “Polikliniğimizde görev yapacak sağlık personelimize Rabbimden huzurlu bir çalışma ortamı ve başarılar niyaz ediyorum. Sevgiyle ve muhabbetle sizleri bir

kez selamlıyorum. Çocuklarımıza ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun!” temennileriyle sona erdi.

Vali Salih Ayhan Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Çocuk Polikliniği Açılışına Katıldı 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN