Advert

Viranşehir De Mesai Dışı Diş Hizmeti Başladı.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Viranşehir Devlet Hastanesi 01 Aralık 2022 itibari ile hafta içi her gün iki diş hekimi Mesai sonrası 16.00-ile 24.00 arası Mhrs üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Mesai sonrası gelen hastalara aynen gündüz yapılan tüm işlemler uygulanacaktır.

1135 kez okundu.
Viranşehir De Mesai Dışı Diş Hizmeti Başladı.
Advert

 

 

Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Şık ”Sağlık hizmetinin kesintisiz sürdürülmesi Bakanlığımızın öncelikli görevleri arasındadır. Sağlık hizmetlerinin ihtiyaç ve talepler doğrultusunda daha etkin, kaliteli, ulaşılabilir ve zamanında verilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu Bağlamda vatandaşın sağlık hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırmak adına Viranşehir Devlet Hastanesi olarak 01 Aralık 2022 itibari ile hafta içi her gün iki diş hekimi Mesai sonrası 16.00-ile 24.00 arası Mhrs üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Vatandaşlarımız "Merkezi Hekim Randevu Sistemi" (MHRS),Alo 182 ile diş hekimlerimizden randevu alarak, gündüz yapılan tüm diş tedavilerini yaptırabileceklerdir.(muayeneyle birlikte, Röntgen, diş tedavisi ve diş protezi vs. gibi). Mesai dışı çalışmalar sayesinde mesai saatleri içinde işyerinden izin alamayıp, diş tedavisi ve protez yaptıramayan hastaların mağduriyetleri giderilmiş olacaktır. Tüm halkımıza hayırlı olsun ”dedi.

 

Viranşehir Devlet Hastanesinde görevli Diş Hekimi Dt. Recep Karakuş “Viranşehir Devlet Hastanemiz diş ünitesinde toplam 20 hekimle günlük ortalama 350 hasta bakmaktayız.

Mesai dışında 16.00-ile 24.00 saatleri arasında iki diş hekimimiz Aralık ayı itibariyle mesai dışı çalışmaya başlamıştır. Viranşehir Devlet Hastanesine ve Viranşehir halkına hayırlı olsun” dedi.

Viranşehir De Mesai Dışı Diş Hizmeti Başladı. 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin