Advert

ŞANLIURFA KİTAP FUARINI 251 BİN 506 KİTAPSEVER ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve her yıl yüzbinlerce ziyaretçiyi buluşturan Şanlıurfa 5. Ulusal Kitap Fuarı, 3 – 11 Aralık tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezinde yapıldı. Konferanslar, imza günleri, yazar buluşmaları, atölye çalışmalarının yer aldığı fuarı 251 Bin 506 kitapsever ziyaret etti.

814 kez okundu.
ŞANLIURFA KİTAP FUARINI 251 BİN 506 KİTAPSEVER ZİYARET ETTİ

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde paydaş kurum ve kuruluşların da destekleriyle her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kitap fuarına bu yılda ilgi oldukça fazla oldu. 3 – 11 Aralık 2022 tarihleri arasında Şanlıurfa Fuar Merkezinde gerçekleştirilen fuarı 251 Bin 506 kişi ziyaret etti.

 

Fuarcılık alanında Her yıl kendi rekorunu kıran bir ziyaretçi sayısına ulaşan Şanlıurfa Kitap fuarı yüzlerce yazar ve şair, yayın evlerini aynı çatı altında buluşturarak kitapseverlerin Şanlıurfa Fuar Merkezine akın etmesini sağladı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün “Şanlıurfa Fuarlar Şehri Olacak” ifadelerinin bir yansıması olarak Şanlıurfa 5. Ulusal Kitap Fuarı rekor düzeyde katılımla gerçekleşti. Başkan Beyazgül de fuara katılan ziyaretçileri yalnız bırakmayarak onlarla bir araya geldi.

 

Ziyaretleri sırasında öğrencilere kitaplar hediye eden Başkan Beyazgül’e öğrencilerin de ilgisi oldukça yoğun oldu. 11 Aralık’ta kapılarını kapatan ve 251 Bin 506 ziyaretçiyi ağırlayan Şanlıurfa Kitap Fuarı’nın önümüzdeki yıllarda yine ziyaretçi rekoru kırması bekleniyor.

ŞANLIURFA KİTAP FUARINI 251 BİN 506 KİTAPSEVER ZİYARET ETTİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı