Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞLARLA EV ZİYARETLERİNDE BULUŞUYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ederken, kendisini davet eden vatandaşları kırmayıp ailelere ev ziyareti gerçekleştiriyor

926 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞLARLA EV ZİYARETLERİNDE BULUŞUYOR

 

 

Karaköprü Belediye Başkan Metin Baydilli yoğun hizmet temposunun yanında vatandaşlarla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Başkan Baydilli kendisini evine davet eden vatandaşların çağrısına kulak verip ziyaretler gerçekleştiriyor. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Baydilli talep ve önerilerine de kulak verirken, özellikle kendisinden talep edilen hizmetler için not alıp ilgili birim sorumlusuna çözümü için talimat veriyor.

 

Kendisini evine davet eden vatandaşların ricasını kırmayan Başkan Baydilli programına ekleyerek haftanın belirli günlerinde akşamları aileleri ziyaret edip çay sohbeti gerçekleştiriyor. Programlarda Başkan Baydilli’ye AK Parti Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı Seher Kılıç Kar da eşlik ediyor. Başkan Baydilli geçtiğimiz birkaç günlük süreçte Yavuz, Yetkin, Durmaz, Kaya ve Teke ailelerine ziyarette bulunarak sohbet edip taleplerini dinledi.

 

Karaköprü’yü inşa ederken vatandaşların talep ve önerilerinin kendilerine yol gösterici olduğuna dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ayrıca kendisine edilen duaların ve iyi dileklerin de hizmet noktasında ayrı bir motivasyon sağladığını kaydetti.

 

Başkan Baydilli, “Biz ilçemizi daha güzel yarınlara hazırlamak için ciddi bir uğraş içerisindeyken vatandaşlarımızı da unutmuyoruz çünkü burada yaptığımız tüm çalışmaları zaten onlar için gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet sürecinde de vatandaşlarımızla buluşup hasbihal etmeye, taleplerini dinlemeye önem gösteriyoruz.

 

Bu anlamda belirli günlerde akşamları bizi evine davet eden vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz, hastalarına şifalar dileyip moral veriyoruz. Çay sohbeti gerçekleştirirken tabi ki ilçemizle ilgili talep ve önerilerini de dinleyip notumuzu alıyoruz. Çok güzel dualar ve temennilerle bizi onurlandırıyorlar, çalışmalarımız için bize manevi güç katıyorlar. Bizi çok güzel ağırlayan, sohbetleriyle bizi ihya eden değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Başkan Baydilli, ev ziyaretlerinin süreceğini belirterek her zaman vatandaşla iç içe olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞLARLA EV ZİYARETLERİNDE BULUŞUYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı