Advert

HALİLİYE’DE HUMMALI YOL ÇALIŞMALARI MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE SÜRÜYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından merkez ve kırsal mahallelerde devam eden hummalı yol çalışması, stabilize ve kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla devam ediyor.

1097 kez okundu.
HALİLİYE’DE HUMMALI YOL ÇALIŞMALARI MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE SÜRÜYOR
Advert

 

 

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçe genelindeki asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol açma, yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

 

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri ekipleri, bir yandan ilçenin yol ağını genişletirken, bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarımı çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştiriyor. Çalışmalarını merkez ve kırsal ayrımı yapmadan sürdüren ekipler, stabilize ve kilitli beton parke döşeme çalışmasıyla yolları konforlu hale getiriyor. Bu kapsamda; Devteyşti ve Konuklu Mahallesinde yolları kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenileyen ekipler, kısa sürede tamamladıkları yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sundu. Kısas Mahallesi ve Gürpınar Mahallesi Kümeevler Mezrasında stabilize yol çalışmasıyla konforlu hale gelen yollar ise mahalle sakinlerinden tam not aldı. Vatandaşlar, mahallelerinde yenilenen yollar için Haliliye Belediyesine ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

 

 

HALİLİYE’DE HUMMALI YOL ÇALIŞMALARI MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE SÜRÜYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN