Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Esnafı Ziyaret Ederek Taleplerini Dinledi

Şanlıurfa’nın en önemli tarihi ve turistik mekânlarına ev sahipliği yapan merkez ilçesi Eyyübiye’de, çarşı pazarın düzeni ve temizliğine büyük önem veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Belediye Meclis Üyesi Yakup Kılınç ile birlikte esnafı ziyaret etti.

1029 kez okundu.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Esnafı Ziyaret Ederek Taleplerini Dinledi

 

Tarihi Balıklıgöl Platosu’ndan başlayarak, Dergah Çarşısı olarak da anılan Ziyaeddin Akbulut Çarşısı ve Ucuzluk Pazarı’ndaki esnafı işyerlerinde ziyaret eden Başkan Kuş, yüzlerce vatandaşla görüşerek taleplerini dinledi.

Ziyaeddin Akbulut Çarşısı Başkanı Cumali Reişanoğlu’nun da katıldığı ziyarette, esnafla bir araya gelerek hayırlı işler dileyen Başkan Kuş, kendisine iletilen talepleri dinleyerek ilgili birimlere talimat verdi.

Başta esnaf olmak üzere ziyareti süresince karşılaştığı vatandaşlar ve Şanlıurfa’yı ziyarete gelen turistlerle sohbet eden Başkan Kuş, engelli bir vatandaşın talebini de telefonla yazışarak çözüme kavuşturdu.

Belediye olarak çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ederken, esnaf ve vatandaşları da ihmal etmediklerini belirten Başkan Kuş, esnafla hasbihal etmeye, taleplerini dinlemeye ve karşılamaya gayret ettiklerini dile getirerek, “Seçildiğimiz günden bu yana Eyyübiyeli kardeşlerimiz, ablalarımızla birlikte Eyyübiye’yi yönetmenin gayreti içerisinde olduk, bu gayret içerisinde olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Esnafı Ziyaret Ederek Taleplerini Dinledi 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
BİNLERCE YKS ÖĞRENCİSİ YIĞILMALARIN KURBANI OLDU
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı
Bakanlık, Dört Bin Yıllık Aile Arşivini Tek Kitapta Topladı