Advert

KARAKÖPRÜLÜ ÇOCUKLAR PEPEE İLE DOYASIYA EĞLENDİ

Karaköprü Belediyesinin çocuklara karne hediyesi olarak düzenlediği etkinlikler sürerken, çocukların sevgilisi Pepee gösterisi ile çocuklar doyasıya eğlendiler

718 kez okundu.
KARAKÖPRÜLÜ ÇOCUKLAR PEPEE İLE DOYASIYA EĞLENDİ
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yaz tatiliyle birlikte çocuklara yönelik yapılan etkinlikler devam ediyor. Okulların tatile girmesiyle çocuklara karne hediyesi olarak gerçekleştirilen etkinliklerle çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarının gösterileri çocuklarla buluşturuluyor.

 

Necmettin Cevheri Kültür ve Gösteri Merkezinde yapılan etkinlikte çocukların en sevdiği çizgi film Pepee’nin yıldızları olan Pepee ve Şila Karaköprülü çocuklarla buluşarak dansları ve şarkılarıyla çocukları gönüllerince eğlendirdi.

 

Etkinliğe aileler ve çocuklar yoğun ilgi gösterirken, çocuklar Pepee’nin şarkılarına ve dans figürlerine eşlik edip güzel anlar yaşadılar. Daha fazla çocukla buluşmak için iki seans şeklinde gerçekleştirilen etkinliğin ikinci seansı 19.00’da sahneleniyor.

 

Etkinliğe katılan aileler yapılan etkinliğin çocuklarını çok mutlu ettiklerini dile getirerek bu tür etkinliklerin düzenlenmesini sağlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

 

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından özellikle çocuklara yönelik etkinlikler yaz boyunca belirli aralıklarla programlı olarak devam edecek.

KARAKÖPRÜLÜ ÇOCUKLAR PEPEE İLE DOYASIYA EĞLENDİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR