Advert

HALİLİYE’DE KURBAN BAYRAMI SONRASI KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kurban Bayramı sonrası kapsamlı temizlik yapılırken, yıkama çalışmasıyla kurban kesim yerleri kokudan arındırılıyor, mazgallar ve çöp konteynırları da dezenfekte ediliyor.

955 kez okundu.
HALİLİYE’DE KURBAN BAYRAMI SONRASI KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI
Advert

Haliliye Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramını huzur içerisinde geçirmesi için titizlikle sürdürdüğü çalışmalarına bayram sonrası da devam ediyor.

Kurban Bayramı boyunca 635 personeliyle sahada olan Haliliye Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı personellerin özverili çalışmasıyla kurban kesim ve satış yerlerinde bayram mesaisini sürdürdü. Bayram öncesi alanlarda hazırlıklarını tamamlayan ekipler, bayram boyunca da temizlik çalışmalarıyla vatandaşlara hijyenik ortamlar sundu. Kurban Bayramının geride kalmasıyla kötü kokunun önüne geçilmesi adına kesim yerleri, mazgallar ve çöp konteynırları başta olmak üzere ekiplerin ilçede sürdüğü kapsamlı temizlik çalışması ise devam ediyor. Bayram sonrası istenmeyen görüntülerin önüne geçilmesi için alanları köpüklü su ve gül suyuyla yıkayan ekipler, vatandaşlara yeniden hijyenik ortamlar sunuyor. 

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise vatandaşların karşılaştıkları olumsuzlukları 444 22 63 numaralı İletişim Merkezi aracılığıyla bildirmeleri halinde, anında müdahale edileceği kaydedildi.

HALİLİYE’DE KURBAN BAYRAMI SONRASI KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU