Advert

SU BORCU YAPILANDIRMA BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, deprem bölgesindeki iller için su borcu olan abonelerin yapılandırma son başvuru süresinin 31 Ekim 2023’e kadar uzatıldığını açıkladı.

933 kez okundu.
SU BORCU YAPILANDIRMA BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
Advert

 

 

ŞUSKİ’den yapılan açıklamada, “ 7440 Sayılı yasa ile bazı alacakların yeniden yapılandırılması kapsamında abonelere borçlarını yeniden yapılandırma imkân sağlıyor. ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Abone birimi tahakkuk servisine müracaat edilmesi halinde 31.12.2022 tarihinden önceki borçları bulunan abonelerin borçları yapılandırma kapsamına girilmiştir. Biriken borçlarını peşin ödemek isteyen abonelere yüzde 90 gecikme faizi indirimi uygulanacak. Yapılandırılmış borçlarda peşin ödeme imkânı olmayan abonelerimize 12, 18, 24, 36 ve 48 ay (Kanunun belirlediği vade oranında) taksitlendirilme kolaylığı sağlanacaktır. ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne borcu olan aboneler 31 Ekim 2023 tarihi mesai bitimine kadar ŞUSKİ Abone birimi tahakkuk servisine müracaat edebilirler. Detaylı bilgi almak isteyen aboneler ayrıca Alo 153 Çağrı Merkezi'ni arayarak gerekli bilgileri alabilirler.” İfadelerine yer verildi.

SU BORCU YAPILANDIRMA BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü deprem bölgesindeki iller için su borcu olan abonelerin yapılandırma son başvuru süresinin 31 Ekim 2023’e kadar uzatıldığını
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR