Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN ESNAF ZİYARETİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyüp Peygamber Caddesinde sundurma çalışması tamamlanan esnafları ziyaret etti.

987 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN ESNAF ZİYARETİ
Advert

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Koruma, Uygulama ve Denetim Müdürlüğü (KUDEM), tarafından kentin tarihi dokusuna uygun bir şekilde yapılan sundurma (gölgelik) çalışmaları tamamlandı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sundurma çalışması tamamlanan Eyyüp Peygamber Caddesindeki esnafları ziyaret etti. Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Eyyüp Peygamber makamının yer aldığı cadde de sundurmaların tamamlanmasıyla cadde farklı bir görünüme kavuştu.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Eyyüp Peygamber Caddesinde sundurma çalışmalarını tamamladık ve bu gün esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızla bir araya geldik. Sundurmalarımız çok güzel olmuş. Esnaflarımızın taleplerini yerine getiriyoruz. Sundurmalar caddeye farklı bir estetik kattı’’ diye konuştu.

 

Esnaflar ise çalışmalarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

 

Yaklaşık 3 bin 500 metrekarelik sağlıklaştırma işlemleri kapsamında yürütülen üst örtü yapım çalışmasında 480 işyerinin sundurma ve gölgelik çalışması tamamlandı.

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN ESNAF ZİYARETİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR