Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 27 Arsayı satışa çıkardı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kızlar Mahallesi'nde bulunan 27 arsayı satışa çıkarmaya karar verdi. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Karaköprü ilçesindeki arsalar açık ve kapalı teklif usulüyle satılacak.

824 kez okundu.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 27 Arsayı satışa çıkardı
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kızlar Mahallesinde bulunan 27 adet arsayı satışa çıkarmak için girişimde bulundu. Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Karaköprü ilçesindeki arsalar açık ve kapalı teklif usulüyle satılacak.

İhale, 27 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında saat 11.00'de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyenler, belirtilen tarih ve saatte Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonuna gelerek tekliflerini sunabilecekler.

Satışa çıkan arsaların muhammen bedelleri de ilan edildi. En düşük muhammen bedel 3 milyon 800 bin lira olarak belirlenirken, en yüksek muhammen bedel ise 9 milyon 656 bin 640 lira olarak belirlendi.

Ayrıca, Kızlar Mahallesi'nde bulunan bu arsaların Karaköprü ilçesinde yer alması, bölgenin hızla gelişen ve yatırımların yoğun olduğu bir konumda bulunduğunu göstermektedir. Bu da potansiyel yatırımcıların dikkatini çekebilir ve arsa satışlarının başarılı olmasını sağlayabilir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin açık artırma yöntemiyle gerçekleştireceği ihale, şeffaflık ve adalet ilkesine uygun olarak yürütülecektir. İlgilenen taraflar, belirtilen tarih ve saatte Encümen Salonuna gelerek tekliflerini sunabilirler. Böylece, Şanlıurfa kentindeki ekonomik ve ticari canlılık daha da artabilir ve yeni iş fırsatları ortaya çıkabilir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 27 Arsayı satışa çıkardı 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR