Advert

KARAKÖPRÜ'DE ÇOCUKLARIN UĞRAK YERİ SPOR KURSLARI

Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor kurslarında çocuklar hem yaz tatilini değerlendiriyor hem de spor yaparak fiziksel ve zihinsel açıdan kendilerini geliştiriyorlar.

885 kez okundu.
KARAKÖPRÜ'DE ÇOCUKLARIN UĞRAK YERİ SPOR KURSLARI
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan spor kursları çocukların zamanlarını dolu dolu aktivitelerle geçirmelerini sağlıyor.

 

Karaköprü Belediyesi'nin Çankaya Mahallesinde bulunan Çadır Spor Merkezinde açılan basketbol, voleybol, tekvando, kurslarında 7-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar eğitim alırken, kurslara katılım gösteren gençlerin spora adapte olması ve spor disiplini kazanması hedefleniyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli gençlerin spor yapmasına, sporla fiziksel ve zihinsel gelişim göstermelerine çok önem verdiklerini söyledi.

 

Sağlıklı bir nesil için spor yapan bir toplumun oluşması gerektiğinin altını çizen Başkan Metin Baydilli, “Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip olan Şanlıurfa’mızda bizde Karaköprü Belediyesi olarak çocuklarımızı önemsiyoruz. Spor İşleri Müdürlüğümüz tarafından 7-14 yaş arasındaki çocuklarımıza yönelik açılan kurslarda çocuklar yaz tatilini spor yaparak en güzel şekilde değerlendiriyor. Spor Merkezlerimizde uzman eğitmenler tarafından gençlere farklı branşlarda spor eğitimi veriliyor, güzel antrenmanlar yapılıyor ve en önemli çocuklarımız zamanını spor yaparak verimli değerlendiriyor” dedi.

 

Kurslara katılan çocuklar kendilerine sunulan spor imkânı için mutlu olduklarını ifade ederken, bu imkânı sağlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

 

Öte yandan, kurslara başvuru yapmak isteyen 7-14 yaş grubu çocuklar için müracaat ve kayıt işlemleri kendilerine en yakın Karaköprü belediyesinin spor merkezlerinden birine gidip kayıt

KARAKÖPRÜ'DE ÇOCUKLARIN UĞRAK YERİ SPOR KURSLARI 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU