Advert

BATIKENT’TE YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE DÖŞENİYOR

Karaköprü Belediyesi Batıkent Mahallesine kazandırdığı yeni yolları altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek vatandaşların hizmetine sunuyor

858 kez okundu.
BATIKENT’TE YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE DÖŞENİYOR
Advert

 

 

Şanlıurfa’nın her geçen gün gelişen ilçesi Karaköprü’de nüfus artışı ve yeni yerleşmelerle birlikte doğan yol ihtiyacını gidermek için Karaköprü Belediyesi tarafından yoğun bir mesaiyle ilçeye yeni yollar kazandırılırken, açılan yollarda alt yapı çalışmaları bittikten sonra kilitli parke taşı döşemesi gerçekleştiriliyor.

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Batıkent Mahallesinde yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollarda kilitli parke döşeme ve kaldırım yapımını bitirdikten sonra yeni yolları hizmete sunuyor.

Fen işleri ekipleri yeni yerleşim alanlarında ihtiyaç dahilinde yeni yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürürken, vatandaşların yol sıkıntısı çekmeden sorunsuz bir şekilde seyahat etmesi amaçlanıyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her geçen yıl ilçeye önemli oranda yeni yol kazandırdıklarını söyledi.

 

Başkan Baydilli, "Karaköprü’müz her yıl nüfusunu önemli oranda artırıyor ve gelişiyor. Ekiplerimiz ilçeye yeni yollar kazandırmak, ihtiyacı karşılamak için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Batıkent Mahallemizde bir yandan yeni yollar açarken bir yandan da açılan yolları parke döşeyerek hizmete sunuyoruz. Yeni yollarımız mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Batıkent mahallesinin yanı sıra Seyrantepe, Güllübağ ve Doğukent mahallelerinde yeni yollar açarken ilçe genelinde deforme olmuş parke ve asfalt yollarda da yenileme çalışması gerçekleştiriyor.

BATIKENT’TE YOLLAR KİLİTLİ PARKE İLE DÖŞENİYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR