Advert

BAŞKAN EKİNCİ’DEN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

864 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ’DEN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI
Advert


“24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.”  diyen Başkan Ekinci; “Bu özel günün, basın özgürlüğünün önemini bir kez daha hatırlatması ve medya sektöründeki tüm çalışanların emeklerini takdir etmemiz için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Basın, demokrasinin temel taşlarından biridir. Özgür, tarafsız ve etik değerlere bağlı bir gazetecilik anlayışı, toplumun bilgilendirilmesi ve haber alma özgürlüğünün korunması için büyük önem taşımaktadır. Basın mensuplarımız, toplumun haber alma hakkını sağlayarak, demokrasimizin işleyişinde önemli bir role sahiptirler. Viranşehiri’mizin gelişimi ve ilerlemesi için basın mensuplarımızın çalışmaları büyük bir öneme sahiptir. Basın çalışanlarımız şehrimizin sorunlarına ışık tutarak, kamuoyunu bilgilendirerek, yerel yönetim olarak bizlere yol göstermektedirler. Bu nedenle, basın mensuplarımıza minnettarız ve çalışmalarını takdir ediyoruz. Gazetecilik mesleğinin zorlukları ve riskleri göz önüne alındığında, gazetecilerin hürriyetlerinin ve güvenliğinin sağlanması toplumun da bir sorumluluğudur. Bu anlamda, gazetecilerin haklarının korunması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz.
Bu vesileyle, başta Viranşehir’de görev yapan değerli basın mensuplarımız olmak üzere tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı bir kez daha kutluyor, tüm basın emekçilerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. “Dedi.

BAŞKAN EKİNCİ’DEN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR