Advert

BAŞSAVCI TUNCAY İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Tayini Manisa’nın Alaşehir ilçesine tayini çıkan Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay için veda yemeği düzenlendi. Veda gecesine Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci de katıldı.

806 kez okundu.
BAŞSAVCI TUNCAY İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Advert


Yaklaşık 2 yıldır Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Aydın Tuncay, Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yaz kararnamesi ile Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayin oldu. Başsavcı Aydın için Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Aile ve Kadın Merkezi’nde veda yemeği düzenlendi. Geceye Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, Viranşehir Adliyesi'nde görev yapan hâkim, savcı, memurlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Veda yemeğinde konuşma yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevini başarılı bir şekilde yürüten ve Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayini çıkan Başsavcı Aydın Tuncay’a yeni görev yerinde başarılar diledi.
Başsavcı Aydın ve tayini çıkan diğer Cumhuriyet savcıları ile diğer adliye personellerine de görev süresi boyunca Viranşehir’e yaptıkları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Ekinci, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi.
Başkan Ekinci, gecede Manisa’ya atanan Başsavcı Aydın’a ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi de takdim etti.

BAŞSAVCI TUNCAY İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR